• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Se mně líbí, jak se u těchto systémů udával součtovej výkon obou kanálů :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    zkusim to sem, kdyby nahodou nekdo zareagoval, tak predem diky.
    --
    Pritelkyne meho tchana by si rada ke svemu postarsimu mikrosystemu (JVC SP UX-J50) koupila nove repraky, protoze ty stary uz maj (a mozna i meli :) dost otresnej zvuk..
    Cenová kategorie těch pasivních repro řekněme do 5ti tisíc, max. výška repráků (kvůli zabudování do stěny) max. 30 cm.
    Stačí mi první nasměrování - klidně na eshop, kde tohle zboží vedou

    ---
    Parametry zesilovače :
    Výstupní výkon:
    120 W (60 W + 60 W) při 6Ω (10% THD)
    VstupnÌ citlivost audio/Impedance (při 1 kHz)
    AUX: 400 mV/48 kΩ
    ReproduktorovÈ soustavy/Impedance:
    6Ω - 16Ω

    Parametry stávajících repro :
    Impedance 6Ω
    MATT
    MATT --- ---
    USB Powered Water Dancing Speaker Music Box Speaker CSK-153604 - TinyDeal
    http://www.tinydeal.com/usb-powered-water-dancing-speaker-music-box-speaker-p-82146.html

    ;))

    Water Dancing LED Light Speaker, tinydeal
    http://www.youtube.com/watch?v=GoNFH7MQFWg
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MACHALIK: Jo myslíš tzv. Landa version, jo ta byla oblíbená hlavně v osmdesátých letech :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DELLAMORTE: Doporučuji Pioneer TBC-88HH.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    tak nakonec asi přes známýho kopuim Pioneer A-676, v nejbližší době jedu poslechnout
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Já vím co si Machalík myslí o audio technice a chápu to, ale pro mě ty Yamahy budou na stereo naprosto dostačující. Je pravda, že bych si některá grindová nebo blacková dema poslechl i na sestavě za mega, ale prioritou to pro mě není. Další investice do audia momentálně neplánuji spíš do CD.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DELLAMORTE: hlavně se neptej ID MACHALIK, doporučí ti sluchátka ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DELLAMORTE: Zeptej se ID NOISEGATE.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Nemáte někdo zkušenost se zesilovači od Yamahy A3090 a AX1, rozhoduju se pro jeden z nich, cenový rozdíl tam není tak strašný. A3090 si můžu poslechnout, AX1 ne, zajímalo by mě jestli tam bude rozdíl ve zvuku, resp. jestli s tím má někdo zkušenosti... Případně na co si dát pozor.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Ahoj vespolek. Mám třetím rokem reproduktory M-Audio AV-30 a dnes nastal první problém. Zvuk jde dost výrazně doleva a je dost potichu. Čudlík volume zesiluje/zeslabuje jen velice nepatrně. Žádný šum ani jinou podobnou vadu nepozoruji.

    Dobrá duše v Praze, která se mi na to za flašku vína podívá?

    Díky
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Já se poseru.
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    asi to budu řešit jak psal MACHALIK - díky a omluva za spam.
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Zdravim, poptavam vyrobu 6ks tohohle filtru:
    Zaph|Audio
    http://www.zaphaudio.com/audio-speaker18.html
    Najde se tu nekdo, kdo by to pro me za rozumnou cenu zbastlil?
    Nejedna se o jednorazovku, casem budu potrebovat dalsi a dalsi.
    Posta prosim. Dik.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    někdo názor na tenhle zesik: http://www.midi.cz/inzerat/132276/onkyo-a-3100/ nevim jestli je dobrej nápad kupovat zesik starší než jsem já ;) na domácí poslech, gramec, tesla bedny, už musim nutně něco koupit.. Dik
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    MATT: jo jo ten mam ale je treba dat bacha na impedanci aby pri prepnuti na obe páry nevyskočila moc vysoko
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    zvuk v celym obchodaku je fajn, i na wc, vytahu, atd., ale neni nad to mit jednu poslechovku s poradnym kreslem, alespon trochu kvalitni stereo repro, a k tomu poradnou knihivnu muziky. Urcite ty moznosti, ktere nam soucasna technika nabizi, jsou z par procent skvele, ale stejne - poradny stereo, je poradny stereo.
    (a klidne machalikovo mono, kdyz bude koncert nahrany jednim mikrofonem ;)
    MATT
    MATT --- ---
    btw: sousta stereo zesilovacu ma vystup na dva páry beden, mezi kterejma jde prepinat..
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    HERR_FLICK: no offence, ty to mas jak? pouzivas to? přijde ti to komfortní? přednastavil jsi eqalizer receiveru tak aby back surroundy měli stejnou charakteristiku jako levej pravej? a vubec k cemu je ti dobry aby ti hrála hudba v místnosti kde nejsi? lze nějak přepínat mezi pokojem A(tedy standardně levým pravým speakrem) a pokojem B (tedy levým pravým back surroundem)? Nebo to hraje furt všude a když ti bude vedle spat žena/návštěva/děti whatever budeš mít vypnuto abys nerušil
    Mozna ano a tohle vsechno je easy peazy, ja jan napsal jak to mam já doma, když rešim něco profi řešim to profi technikou přes mix-pult a procesor koncáky a repro bedny ale o tom se tu nebavíme.
    ani nechci rict ze kecas, nemam s domacimi recievery moc zkusenosti, ale pokud vim nejsou vetšinou dělaný pro multiroom zapojeni a tudíž bys musel jejich defoultní nastaveni obcházet a tam uz vidím problém.

    stop flaming pls

    nemusíš mu podsouvat aby přestal používat ipod, pokud jeho výchozí dotaz byl jak zařídit doma audio s tim ze chce připojit iPod

    nechme se k tomu vyjádřit ALAGAESIE: a do té doby je to pro mě uzavřený.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    FUJI_ITA: ten receiver je 5.1, vime
    2x2=4
    tzn este ti zbejva jeden kanal a jeden sub...

    dalsi vec je, ze pokud si takovej receiver poridi, tak ipod brzo prestane pouzivat, protoze si to posilat z mobilu je jednodussi, plus ze mit moznost kdykoliv si pustit cokoliv z notase jinak nez na chrastitka, co sou na nem, je velky plus, kor kdyz nemusis nic pripojovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam