• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: zandej pindoura zpatky do gati a bud svoje "pravdy" podpor faktama anebo mlc
    DEIKSAC: jinak jeste praktickej dusledek tybvychozi situace bylo, ze autorova produkce mela desne stazeny basy, duvod je myslim zrejmej
    CROME
    CROME --- ---
    MACHALIK: fyzika pro zakladni skolu
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: No ne, nic si dovozovat nebudu, pohovoř o tom, co znamená, že vlnová délka. Rozepiš se na téma, jak se "vlna do pokoje nevleze". Už dlouho jsem to nečetl.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: vlnova dylka bejby, jsi li tak moudry, jak se tvatis, dovodis zbytek sam
    MACHALIK: ten fostex nejni az takovej zazrak, aby trhal zelezobetonovy skruze, to mu az prilis fandis, navic jeho xmax je jen 2,3mm, takze co se mnozstvi rozhejbanyho vzduchu tyce je na tom stejne jako slusnejsi 18"
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT: Mohl by sis i vlézt dovnitř.
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: kdybys to měl vyplněný vodou, tak bych o tom možná začal i uvažovat
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Prosimtě co znamená věta "coz je vlna kolem tri metru, vuci ktery je knihovna a casto i mistnost akusticky mala", to bych se strašně rád dozvěděl. Pohovoř, neboj se zajít do teorie, máš to zmáknutý jak sviňa.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT: V tomto designu ne, ale kdybys dal do betonové skruže něco jako Fostex FW800HS, tak při větších výchylkách bych se o to bál (ačkoli je těžký si představit velký výchylky při tomhle průměru). Skruže obecně jsou stavěný na tlak zvenčí dovnitř (nahrnutá zemina) než přetlak vevnitř a okolo volnej prostor.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MATT: jenze to je umisteni, jinak na to hledi ten, co ma bedn na stojanech. plus br mas typicky ladenej nekam pod 50 hz, coz je vlna kolem tri metru, vuci ktery je knihovna a casto i mistnost akusticky mala
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MATT: diky, taxnad uz vyreseno
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: myslíš, že tam jsou takový tlaky?

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT: Ještě mě v době, kdy jsem uvažoval nad stavbou subu, napadly betonový skruže, ale ty by asi pukly, nejsou stavěný na vnitřní tlaky.
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: asi jo, takhle narychlo jsem zahlid, ze z nich lidi napodobujou Bose Bass Cannon.. ten papir je na jednu stranu docela tuhej, ale bude i dobre tlumit.. si myslim ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT: Z dutinek jsem si už dávno říkal, že by byly dobrý suby! Z velkejch teda.
    MATT
    MATT --- ---
    sice je to spíš do DIY audia, ale co.. ;)

    MATT
    MATT --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    DEIKSAC: nerikej mi, ze kdyz si da bednu primo do regalu, nekam do knihovny, kde bude ralatine obklopena za vsech stran, ze umístění BR nebude mít vliv?
    MATT
    MATT --- ---
    PSYSBEE: hele vpohode ;)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: aneb bud dodej slusny fakta nebosi svy dojmy strc
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: ale prosimtebe, aby ses nam z toho nepotento, radsi si dojdi koupit nejakou peknou drahou hracku, at se uklidnis
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Ty bys měl mít zákaz psát do těchhle klubů, meleš hrozný pičoviny nepoučenýho laika! Nejseš nějakej zvukař z diskotéky, co má jasno?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Tak bedny už mám asi pořešený a ještě bych potřeboval jednu radu - chtěl bych nějak vyřešit bezdrátovej přenos. vzhledem k tomu, že Airplay mi přijde univerzálnější než BT, tak znáte nějakou vhodnou alternativu Apple tv?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam