• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: A nejni to moc drahý ? :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Soustavou zrcátek.
    BIONAUTES
    BIONAUTES --- ---
    Nevíte jak přeměnit signál optického konektoru do analogového konektoru (usb, jack),? Je na to nějaká redukce ?
    Díky
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    TIKVIK: jj, měl by tam byt přepínač line X mic (mic je nastavený na slabší signál, takže pak by to mohl linkový signál přebuzovat)
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    DOKKTOR: To se zapíná na bedně že? To myslím, že jsem to prověřoval. Dnes to vezmu do prodance.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: tak mam objednanej Dual CS 505, jsem zvedavej na rozdil oproti me zesnule Tesle nc 300 :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    TIKVIK: nemáš to přepnuté na mikrofonní vstup? tu bednu nemám, hádám podle manuálu
    http://www.rcf.it/c/document_library/get_file?p_l_id=251023&folderId=22220&name=DLFE-911.pdf
    "the RED led is ON when the system limiter is acting to prevent cliping condition"
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TIKVIK: tak si dojdes do prodance a tam si koupis nahradni kmitacku. anebo jim to tam nechas cely na servis pokud si nejsi jisttej
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    Ve vedlejším klubu Stavby reprobeden už jsem to vystavil, zatím nic..
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    MATT:
    DEIKSAC: Multimetr nemam. Nicméně když to bude odešlej vejškáč tak co dál?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TIKVIK: máš multimetr, abys změřil stav repráků? každej z nich by ti měl ukazovat cca 7 ohm ...
    MATT
    MATT --- ---
    mohlo by to bejt něco jako Limiter Protection. přebuzenej vstup. jestli huhlá, tak jste možná odpálil vejškáč. zkus se zeptat v [ Navody na stavbu reprobeden - HiFi, studio, PA ] , tam je dost lidí co v těhle PAčkovejch bednách líp vyznaj.
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    Chtel jsem se zeptat. Máme v atelieru reprobedny

    art310A series


    a v soucasnosti jedna z nich vypada, ze jedna z nich dostala nejaky zvukovy zahul. Je takova zahuhlana, nema vejsky a po zapnuti ji sviti cervena dioda Lim Prot co zatim nevim co znamena. Druha reprobedna ma tento Lim Prot pouze po startu a hnedle asi po vterine zhasne. Nemáte někdo tucha v čem může být problém ev. jak náročné by bylo vyřešení? Diky



    BIONAUTES
    BIONAUTES --- ---
    Zdravím

    Prosím vás, tuhle jsem získal tuto prostou sestavu http://avmania.e15.cz/lg-hrt-403-da-system-31-s-dvdhdd-rekorderem , je bez toho "reccievru" a ovladače. Mno a rád bych to nějak dal dohromady, jen když to vše zapojím tak to nejde.

    Ten recciver prý obsahuje vše potřebné (rozvos, zvukovku) k pouštění přes jack který vede z REMOCON IN... Boužel na té base jsou jen dvě možnosti, a to dvd/tv a fm, ale žádné nastavení na přepojení do konectoru REMOCON IN ... Proto se vás zeptám, nevíte jestli dělám něco špatně? či víte jak na to ?

    Díky

    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    na aukru si taly vyberes, trochu za vic tam visela pekna rega, kolem bura vyborny japonsky automaty ...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    SAMGARR: www.vinylstore.cz - mívají tam hodně pěkný kousky i za tuto cenu...
    Jinak do 5k bych pouvažoval o novém: http://gramofony.heureka.cz/pro-ject-elemental/ - je sice o 600 Kč dražší, ale je to fakt parádní gramec.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Urgentne shanim starsi gramofon do 5000kc, tip na obchod v praze?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Prodám za 750 korun náhradní basák do Canton LE 109. Kdysi jsem si ho koupil do foroty, protože jeden můj škrtal, ale nakonec se vyvěsil a spravilo se to. Je úplně novej - asi deset let starej. Ležel celou dobu v krabici.







    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Tenhle gramec ma na 99% predzesilovač v sobe, takze naopak nezapojovat do phono, ale do jakyhokoli jinyho "random".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam