• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    MIKLO: pocitej, ze o moc vic jak talir ti za to nikdo neda.(
    IFEELGOOD
    IFEELGOOD --- ---
    Imho jestli ti jde o prachy tak za něj moc nedostaneš. Nedělal bych to obzvláště pokud k němu máš citovej vztah. Raději prodej ledvinu.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Ahoj. Mám takovej dotaz a teoreticky bych tady na něj mohl najít odpověď. Mám doma první verzi JVC Boomblasteru a uvažuju, že ho prodám (potřebuju prachy). Ale mám k němu docela silnej citovej vztah a tak mě zajímá, jestli někdo nevíte, za kolik se teď tak prodává? Zkoušel jsem ebay, aukro, bazos, ale všude jsou jen novější verze. Kupovanej byl někdy na konci devadesátek za 10 tis. a krom toho, že se mi líbí designově podle mě i docela super hraje (na danou kategorii samozřejmě).

    Jedná se o tenhle model. Bohužel ovladač kdysi záhadně zmizel.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: A nejni to moc drahý ? :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Soustavou zrcátek.
    BIONAUTES
    BIONAUTES --- ---
    Nevíte jak přeměnit signál optického konektoru do analogového konektoru (usb, jack),? Je na to nějaká redukce ?
    Díky
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    TIKVIK: jj, měl by tam byt přepínač line X mic (mic je nastavený na slabší signál, takže pak by to mohl linkový signál přebuzovat)
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    DOKKTOR: To se zapíná na bedně že? To myslím, že jsem to prověřoval. Dnes to vezmu do prodance.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: tak mam objednanej Dual CS 505, jsem zvedavej na rozdil oproti me zesnule Tesle nc 300 :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    TIKVIK: nemáš to přepnuté na mikrofonní vstup? tu bednu nemám, hádám podle manuálu
    http://www.rcf.it/c/document_library/get_file?p_l_id=251023&folderId=22220&name=DLFE-911.pdf
    "the RED led is ON when the system limiter is acting to prevent cliping condition"
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TIKVIK: tak si dojdes do prodance a tam si koupis nahradni kmitacku. anebo jim to tam nechas cely na servis pokud si nejsi jisttej
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    Ve vedlejším klubu Stavby reprobeden už jsem to vystavil, zatím nic..
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    MATT:
    DEIKSAC: Multimetr nemam. Nicméně když to bude odešlej vejškáč tak co dál?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TIKVIK: máš multimetr, abys změřil stav repráků? každej z nich by ti měl ukazovat cca 7 ohm ...
    MATT
    MATT --- ---
    mohlo by to bejt něco jako Limiter Protection. přebuzenej vstup. jestli huhlá, tak jste možná odpálil vejškáč. zkus se zeptat v [ Navody na stavbu reprobeden - HiFi, studio, PA ] , tam je dost lidí co v těhle PAčkovejch bednách líp vyznaj.
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    Chtel jsem se zeptat. Máme v atelieru reprobedny

    art310A series


    a v soucasnosti jedna z nich vypada, ze jedna z nich dostala nejaky zvukovy zahul. Je takova zahuhlana, nema vejsky a po zapnuti ji sviti cervena dioda Lim Prot co zatim nevim co znamena. Druha reprobedna ma tento Lim Prot pouze po startu a hnedle asi po vterine zhasne. Nemáte někdo tucha v čem může být problém ev. jak náročné by bylo vyřešení? Diky



    BIONAUTES
    BIONAUTES --- ---
    Zdravím

    Prosím vás, tuhle jsem získal tuto prostou sestavu http://avmania.e15.cz/lg-hrt-403-da-system-31-s-dvdhdd-rekorderem , je bez toho "reccievru" a ovladače. Mno a rád bych to nějak dal dohromady, jen když to vše zapojím tak to nejde.

    Ten recciver prý obsahuje vše potřebné (rozvos, zvukovku) k pouštění přes jack který vede z REMOCON IN... Boužel na té base jsou jen dvě možnosti, a to dvd/tv a fm, ale žádné nastavení na přepojení do konectoru REMOCON IN ... Proto se vás zeptám, nevíte jestli dělám něco špatně? či víte jak na to ?

    Díky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam