• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    asi si budete klepat na hlavu ale me se zacinaji libit geneleci
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    VOZKA: tady v uk se na ne pejou ooody ze je to radost k poslechu a ze maj poradnej PUNCH, me by nevadilo neco vic neutralniho ale lhal bych ze bych nechtel otravovat spolubydliciho basou
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    Pokud jde o stavbu repro, tak by mozna take nebylo od veci zavitat na web nadsencu - http://prorepro.cz (pevne doufam, ze jeste existuji).. ;-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---

    pro odlehceni- moje kancelar:)

    mala aktivka pridana ciste pro efekt, normalne je jeste s druhou na druhe strane kanclu coz je mistnost cca 5x5m ,)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DREDIK: Jo, krk rokit jsou mrdky. V týhle cenovce si kup radši Mackie MR8 MK2 nebo MK3 - nevim jestli jsou za tu cenu nejlepší, ale já jsem s nima spokojenej a lepší než Rokity rozhodně jsou.
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    hele tak to vipada zatim ze poridim asi krk rokit 8 nebo sedm nejaky zkusenosti??
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NILOR: mrkni na http://www.audioweb.cz/, tam je projektu na maly budky dost. A lide ochotni.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NILOR: bud konkretnejsi
    NILOR
    NILOR --- ---
    Ahoj je tu někdo kdo by mi poradil ohledně stavby malých reproduktorů. ? co se týče elektroniky ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jj. jsem zly, lzu a kradu detem svaciny :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    pošlu kontakt kdyžtak
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    LOPIK: cantony 190 v barvě tmavej ořech za 6000,- prodává jeden týpek v jičíně. já od něj jedny bral. ještě má dva páry a subwoofer k tomu
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Tys nikdy žádný M800 neměl, lhal jsi mi celá léta, jsi zlý člověk! To by jinak nebylo fyzicky možné, abys tohle produkoval :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: A zapomněls dodat, že sluchátka jsou malý vejškáče a proto neumí přehrát " plný frekvenční spektrum" . Čéče na vojně jsem byl jednou na tankodromu asi 50m vod plně rozjetý T-72. Cywe, to sou subbasy, zem se chvěje, všechno se chvěje i koule se ti chvějou. Koncert Sepultury- měkota proti tomu. Esi chceš vědět něco vo basech, musíš mít tank, není jiné cesty :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nejlepsi repro do 10k jsou kazdopadne sluchatka. HD-600 se da sehnat za 6k.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Beddy, to nemuzes myslet vazne!! :))))) XN230 jsou druhej nejvetsi shit od Xavianu (po 270)! Uz ted jak si nejakej ten pasak koupil ty Piccoly mi ho bylo vylozene lito, a ted borcovi, co chce bedny, ktery maji aspon ambice prehrat plny frekvencni spektrum, doporucis predrazeny repro k pocitaci! Kurvauzale :))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LOPIK: Hlavně něco aspoň 2m velkýho s 15" bucharama. Pak můžeš dalších 10let řešit v diskuzích dozvuky/ nedozvuky, basy/ nebasy :) Nebo si rovnou koupit něco jako todlenc
    Xavian Xavian XN-230 - Reprosoustavy - HiFi Bazar - www.hifionline.cz
    http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/xavian/30267-xavian-xn-230/
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DEIKSAC: Spíš nový, tohle je už moc drahý a navíc by se mi víc hodili nějaký tmavší než hliník..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    LOPIK: nejakej secondhand? mistni highend mafie tu velebi jakysi cantony 190
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Nemáte někdo nějakej tip ne levnější sloupový stereo bedny tak do 10 000,-? Rád bych něco, co se obejde bez subwooferu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam