• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Quadral Vulkan MK IV High- End Lautsprecher Phonologue - Real Transmission Line in in Hannover | eBay
    http://www.ebay.de/...eal-Transmission-Line-/301521372383?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item46341304df
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Quadral Montan MK V Standlautsprecher "Top" in schwarz. in in Schoren | eBay
    http://www.ebay.de/...fe66a3a221b%26pid%3D100034%26rk%3D1%26rkt%3D8%26mehot%3Dpp%26sd%3D191510886531
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    LOPIK: Nebo tu místnost použij jako ozvučnici a hraj směrem do ven.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Díky za všechny rady - popřemýšlím, jestli nesehnat něco většího - zeptám se známýho co dělal v osmdesátých letech u nás na vsi diskotéky, třeba mu nějaký bedny zbyly..
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Čím menší místnost, tím větší basák.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Doporučuje se aspoň 5ti násobek průměru posluchačova ucha a 10ti násobek pro poslech mp3 z pc :)))
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Měly by mít optimálně 12" a víc, to je pravda.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Když nemaj 10" plácačky honěný levným integráčem přes dvoulinku :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    LOPIK: Sloupový bedny v malým prostoru jsou naprosto v pohodě.
    PELDA
    PELDA --- ---
    LOPIK: co regálovky na stojan?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Tak jsem zavrtal do hlubin eshopů, kvůli bednám co sháním a zatím to vidím buď na Heco Victa Prime 502 nebo Jamo 626 u kterých se mi ale moc nelíbí ten basák do boku (co bude hrát ve výsledku asi do zdi, vzhledem k prostorovým dispozicím..).
    Co si vlastně myslíte o sloupových repro do menších místností? Bojím se, aby to nebyl zbytečněj overkill.. Regálovky nemám kam dát, sub už vůbec ne, na druhou stranu bydlím v činžáku, kde to stejně nebudu vůbec nikdy hulit a hrát to bude pořád potichu..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DREDIK: mas s tim osmipalcem uplnou pravdu, akorat ze ten problem je danej tim, ze osmipalec je prilis malej a vyzaruje prilis zesiroka a smysluplnou smerovost ma az tak radove nekde kolem 2,5khz
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    VOZKA: momentalne mam akai rpm3 [uz vim co je to basa ale furt je to cerveny svetylko ve tme], predtim sem mel mackie mr5mk1, ty ostatne jeste mam, ale k veci nemam moc velkou mistnost mista pomalu a navic tu bydlim s pritelkyni takrikajic na hromadce, kdyz se nad tim tak zamyslim tak mi pride ze osmipalec tady bude za
    a] zvukove zbytecnej bude se to tlouct od steny ke stene
    b] vubec nevim kam to dat bejvaj to docela kravy co si pamatuju 5" nejsou nejmensi
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DREDIK: Jo, ona tu ještě nepadla hlavní rada. Zajdi si do nějakých hudebnin monitory poslechnout. Já jsem kupoval kytarách, umožňují ti objednat si třeba tři páry monitorů bez placení s vyzvednutím na prodejně, aniž by sis je doopravdy musel koupit - je to standardní postup, takovéhle pokyny jsem dostal když jsem se jich v mailu ptal na možnost poslechu. Na prodejně si pak všechny tři páry vybalíš a poslechneš. Bez poslechu určitě nekupuj. A doporučuju nekupovat nic co má menší woofer než osmipalec.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    DREDIK: KRKy nebo Mackie? Jestli KRKy, tak to může říct jen člověk kterej nic jinýho neslyšel (90% lidí který je vychvalujou, koupí si je na internetu protože slyšeli že jsou dobrý), Mackie zahrajou níž a punch rozhodně maj. KRKy mi naopak přišly úplně vyblitý, nijaký (a tím rozhodně nechci říct neutrální).
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    asi si budete klepat na hlavu ale me se zacinaji libit geneleci
    DREDIK
    DREDIK --- ---
    VOZKA: tady v uk se na ne pejou ooody ze je to radost k poslechu a ze maj poradnej PUNCH, me by nevadilo neco vic neutralniho ale lhal bych ze bych nechtel otravovat spolubydliciho basou
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    Pokud jde o stavbu repro, tak by mozna take nebylo od veci zavitat na web nadsencu - http://prorepro.cz (pevne doufam, ze jeste existuji).. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam