• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIRK: Co máš za gramec, přenosku?
    BIRK
    BIRK --- ---
    TEDDYBEDDY: tak ja vyhledavat v eshopech umim taky ... jen vlastne nevim kterej z tehle predzesiku bude nejlepsi volba... co jsem tak slysel tak ten cambridge je celkove vychvalovanej ale i tak bych si vlastne strasne rad nechal poradit
    BIRK
    BIRK --- ---
    Mam na vas dotaz poradite mi nejakej dobrej phono predzesilovac co uz ma dobrej vystup a idelane se vejde do 5000? diky
    MATT
    MATT --- ---
    XINDLX:
    Redukce 4 pinový 2.5 mm na 3.5 mm stereo konektor | Nejnižší-Ceny.cz
    http://www.nejnizsi-ceny.cz/redukce-4-pinovy-2-5-mm-na-3-5-mm-stereo-konektor.html
    ?
    MATT
    MATT --- ---
    neco jako tohle?
    Bullet style 2.5mm to 3.5mm 4 Pole (3 rings) AV Adapter | eBay
    http://www.ebay.co.uk/itm/Bullet-style-2-5mm-to-3-5mm-4-Pole-3-rings-AV-Adapter-/111065893651
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    nevim kam bych to napsal, tak to zkusim tady

    nemůžu (krom e-bay) nikde najít 4pólovou redukci 2,5-3,5mm jack
    nevíte o nějakym Českym krámu kde by se to dalo sehnat? nebo je fakt možný že to vyrábí jedna firma v Británii a jedna v Číně a syslej si to doma pod polštářem a maximáně to nabídnou na e-bay
    nebo sem já debil a neumim používat google?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEDDYBEDDY: gramec - souhlas, já mám 2;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    EXCITE: Minus za hifi z kompu vole :) Slušný lidi maj gramec / nebo aspoň cdp
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    audiopro- je to dobra znacka? ano? ne?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MATT: zajdi si na kolbenku, s trochou štěstí koupíš dobrej do litra
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEDDYBEDDY: Mínus za to Tesco, vole :) i v Alze budeš mít v lowendu problém sehnat něco,co tě nebude do týdne srát.
    MATT
    MATT --- ---
    gramofon TCHIBO (5265973553) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/gramofon-tchibo-i5265973553.html

    ;))
    MATT
    MATT --- ---
    DEIKSAC: ty jsou za 6k a vic.. a stejne se na to bude prasit, jak jsem psal, tenhle nakup byl vlastne unahlenej omyl..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MATT: ne ze to nezahraje, ale to sis moh koupit aspon nejakyho duala
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem si dneska nejak nevsim, ze na tu aukci neprihazuje nikdo jinej a castecne omylem koupil tuhle sunku ;) puvodne jsem chtel se stroboskopem, protoze vzpominam, jak se mi to hrozne libilo u tety kdyz jsem byl malej ;)))

    Gramofon Sony PS-LX 56-dobrý stav, 100% funkční! (5239658377) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/gramofon-sony-ps-lx-56-dobry-stav-100-funkcni-i5239658377.html

    jinak z tech DJskejch se v posledni dobe prodal reloop RP-1010 bez prenosky za 635,-; Stantotn str8-80 za ticku; dva Reloopy RTX4.5 po 1099,- .. a tak..
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DEIKSAC: Určitě ne nutně, ale obvykle jo :) I když DD je ve výsledku asi lepší technologie, tak v případě gramofonů k poslechu jsou BD téměř vždycky lepší bang for the buck.

    AKA_THE_A: Možná. A nepochybně jsou supr a mají ty nedostatky DD velmi dobře vyřešené. Akorát nevím jestli jsou úplně relevantní v téhle situaci a v klubu low-end audio hardware.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    no, znam spoustu djju co meli ruzny gramce.
    a pak znam taky ty, co si poridili Technics a maj je dodnes. takze asi tak :)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    DAN_F: neni náhodou zrovna Technics tak trochu průkopníkem přímýho náhonu i v "poslechovejch" gramcích? :P
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DAN_F: prvni plati, druhy ne nutne
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MATT: Ony hlavně asi DJský gramce by měly mít přímý náhon, zatímco pro poslech jsou obecně lepší spíš řemínkové.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam