• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    EXCITE: Minus za hifi z kompu vole :) Slušný lidi maj gramec / nebo aspoň cdp
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEDDYBEDDY: Mínus za to Tesco, vole :) i v Alze budeš mít v lowendu problém sehnat něco,co tě nebude do týdne srát.
    MATT
    MATT --- ---
    gramofon TCHIBO (5265973553) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/gramofon-tchibo-i5265973553.html

    ;))
    MATT
    MATT --- ---
    DEIKSAC: ty jsou za 6k a vic.. a stejne se na to bude prasit, jak jsem psal, tenhle nakup byl vlastne unahlenej omyl..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MATT: ne ze to nezahraje, ale to sis moh koupit aspon nejakyho duala
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem si dneska nejak nevsim, ze na tu aukci neprihazuje nikdo jinej a castecne omylem koupil tuhle sunku ;) puvodne jsem chtel se stroboskopem, protoze vzpominam, jak se mi to hrozne libilo u tety kdyz jsem byl malej ;)))

    Gramofon Sony PS-LX 56-dobrý stav, 100% funkční! (5239658377) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/gramofon-sony-ps-lx-56-dobry-stav-100-funkcni-i5239658377.html

    jinak z tech DJskejch se v posledni dobe prodal reloop RP-1010 bez prenosky za 635,-; Stantotn str8-80 za ticku; dva Reloopy RTX4.5 po 1099,- .. a tak..
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    DEIKSAC: Určitě ne nutně, ale obvykle jo :) I když DD je ve výsledku asi lepší technologie, tak v případě gramofonů k poslechu jsou BD téměř vždycky lepší bang for the buck.

    AKA_THE_A: Možná. A nepochybně jsou supr a mají ty nedostatky DD velmi dobře vyřešené. Akorát nevím jestli jsou úplně relevantní v téhle situaci a v klubu low-end audio hardware.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    no, znam spoustu djju co meli ruzny gramce.
    a pak znam taky ty, co si poridili Technics a maj je dodnes. takze asi tak :)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    DAN_F: neni náhodou zrovna Technics tak trochu průkopníkem přímýho náhonu i v "poslechovejch" gramcích? :P
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DAN_F: prvni plati, druhy ne nutne
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MATT: Ony hlavně asi DJský gramce by měly mít přímý náhon, zatímco pro poslech jsou obecně lepší spíš řemínkové.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    AKA_THE_A: to neni pravidl, technics treba tohle reseny ma, spousta levnejsich vubec
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    MATT: zas líp odolává vibracím :D
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ja mam prave za to ze kdyz dj gramofon tak technics, ostatni je kompromis.
    MATT
    MATT --- ---
    GANBOY: nojo, ale ty sou porad kolem desitky..
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    dj technics gramfonem nezkazis podle me vubec nic.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MATT: Nemají.. navíc ty levný asi nebudou zrovna 3* hifi.. Na druhou stranu je to gramofon, na tom není v tomhle směru zas tolik co zkazit..
    MATT
    MATT --- ---
    je to tak, ze DJsky gramce nemaj automatiku na zvedani raminka? koukal jsem, ze na aukru jsou treba o polovinu levnejsi nez hifi..
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    VOZKA: zkusim dik
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    F0B1C: nejmíň hnusnej bude asi těžkej, nařasenej závěs. Jinak ideální je samozřejmě mrdnout tam velkou knihovnu, ale to chcene nejdřív ty knihy :))
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    pls mam ted po stehovani problem s odrazy o stenu... jake je low/mid cost reseni pro plochu cca 3x4m?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam