• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    DRAGON: tto je něco k věci ? já bych ti za ty fejky a jejich propagaci dal bann a byl by klid... neumíš ani sledovat tema a ani treba odpovedet na otazky tady položeny...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEELLL: ty Big Piloty se mi moc nelibej, pac sou moc velky, mam uzkou ruku, ale jinak kdybys je chtel, tak je tu maji za 800 korun 1:1 fake :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RENDALF: jj a nastorc, do rite!
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    nádhera... a ten obchod :o)

    STEELLL
    STEELLL --- ---
    a toto byl podle mne nejvetsí Breitling ulet všech dob...

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    INSEQUI: Už když jsem se rozhodoval o těch Tissotech tak jsem zvolil radši ty Experty než spoustu jiných elegantnějších modelů co mi kdo doporučoval
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Jo tohle už je takový elegantnější, já mám přesně tohle provedení radší
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    INSEQUI: jsou fakt dobrý ale přišel čas jít dál... ted submarinery a pak konečně snad už IWC BIG PILOT přesně tyto , ST. Exupery special edition Brown !!!! viděl jsem je na ruce a jsou nej !

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Tak ty vypadaj hezky, tenhle typ hodinek se mi líbí
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    Ještě Béčka pro představu,orig moje dodám večer,to vám je hezky nafotim :D

    STEELLL
    STEELLL --- ---
    Rolex podle mne nejsou ekl... celkem by mne zajímalo zastoupeni značek hodinek mezi mistnima diskutérama .
    takže já :

    Breitling Airwolf raven denní nošení - momochodem na prodej
    Rolex submariner green pomalu střídaj Béčka... ale nejde to vzít kamkoliv,pořád se o ně bojim :D
    Suunto alu core brown - motorka , kolo , posilka , koncerty
    Omega klasický moonwatche :D oblekovky... - taky na prodej :D

    A ještě primky po dědkovi a casia s kalkulačkou :D

    Jinak Rolexy mam první a musim říci že kvalita zpracování tam prostě je ! jestli jsou ekl , tak jen dle osobního názoru , obecně to ekl neni a nebude...

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    festina tour de france 2005 red, nošený víceméně denně do práce
    nějaký starý plastový casia, který jsou už zedraný jak samica, a který používám v podstatě jenom na odpočítávání času mezi sériema v posilovně (abych se moc neflákal)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    A pokud bych to měl nějak zhodnotit tak ty Casia to je už taková stálice od školy, podle mě jsou pomalu nerozbitný, a nebo jsem měl vždy štěstí, bylo moc pádů na kole, prkně, motorce, pád z koně... většinou to odneslo tělo a hodinky v cajku. (bohužel odešla ta guma okolo pouzdra a sehnat jí mi zabralo cca půl roku)

    Stormy, tam je to jasný, designovka 90tých let a podle mě vše co člověk na koncertě nebo v klubu potřebuje, vědět kolik je hodin a celkový podsvícení ciferníku. (jen když odešla baterka tak jsem zjistil že s podporou je na tom tahle firma celkem bídně, ale zlepšilo se to a drobný servis už dělá i Chronos)

    a relativně novinka Tissot, na to jak jsou velký jsou krásně lehký, aktivně využívám ve volném čase kompas a výškoměr, pro turistiku ideální a jsem hodně spokojenej (jinak zatím bez problémů, to uvidím časem)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Dobrý nápad, taky mě to zajímá.

    Tak já mám:

    Casio Edifice AMW - 200, mám je již cca 13 let a šlapou stále super, nosím je většinou na sport
    Storm REVONET, mám je už cca. 6 let a nosím je většinou na párty a na různý akce spojený s elektronickou hudbou
    Tissot T-Touch Expert (titanové pouzdro a tah) mám je rok a nosím je denně
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    me se rlx libi povetsinou. krome datejust
    GREGI
    GREGI --- ---
    AUDIAC: malo diamantu
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    tyhle? :)

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TOMMY_: dyť je to to stejný co ty zelený, akorát nezelený..?? :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jediny pouzitelny rolexy ;)



    RENDALF
    RENDALF --- ---
    rolexky jedine zlaty:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam