• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEELLL: co je ti vubec do toho ty blbecku neprijemnej, co mam na ruce? neni to vubec tvoje vec, tak si hled svyho a neotravuj lidi, kteri na to vubec nejsou zvedavi.

    INSEQUI: hele, ja mam doma vintage Omegy z roku 1938, za ktery by mi hodinari a sberatele utrhali ruce, dokonce maj i rucne podepsanej strojek a jsou nejaky limitovany, dostal sem je po pradedeckovi, ktery byl hodinar. A stejne nemam problem si vzit na ruku fejky IWC, protoze se mi ty hodinky libi, chci je nosit a nehodlam v Indonesii nosit na ruce hodiny za 200 taliru, na to mam svuj zivot a zdravi az moc rad.
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    INSEQUI: ver mi ze to poznam když mi je na minutu pujcis do ruky... nevydrzej podlmne ani dva roky uzivani,seridit pujdou to ano ale kurva proc ? vzdyt je tolik nadhernejch hodinek za deset tisic... proc se strapnovat fejkem...
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    INSEQUI: chronograf s přesností 1/100 s, dva nezávislé budíky, časovač, 12/24-hodinový režim na displeji, věčný kalendář, NGV podsvícení displeje,stopky

    Otočná luneta,po roce pouzivani jde trochu hure,kaucukovy reminek spini strasne moc , jinak nemam vyhrad , jsou na ruce hezky ,jsou to 43,5 mm takze pusobej masivne , podsviceni je genialni , Co stalo ti hodim postou,chodi sem i mladá :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Třeba se mu ty hodinky prostě líbí, a nechce za ně dávat 200 jen tak, já ho celkem chápu a to mám sám hodinky celkem drahý (už se těšim jak mě tu bude někdo prudit že skorodvacka za Tissoty je nic), navíc u těch A+ to asi fakt pozna jen hodinář... jediný mínus bych teda viděl v tom že prostě nevydržej celej život a asi se budou muset čas od času seřídit.
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    ted mam na ruce A+ fejky a sem super spokojenej :) --- to o tobe neco vypovida. ty a+ fejku... proč sis teda nekoupil neco do 15 tis a orig ? no protože by ses nemohl masirovat že ? šunku taky žereš vepřovou nebo ti stačí ze psa hlavně ze je stejna designove ....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSEQUI: tohle jsou proste Acka, sli jsme tam s kamosem co sem prijel a ma Breitlingy a nepoznal je od sebe :) numero uno.

    jinak pokud ma nekdo potrebu prudit, at si prudi, ja na nej seru ;) ja si jednou originaly koupim, ale momentalne je pro mne dulezitejsi cestovat a poznavat novy lidi, narody, zeme, zvirata, krasy... takze pro me jaksi hodinky za 200 papiru ztracej smysl, az se vratim tak si na ne vydelam hned, ted mne to nezajima, ted mam na ruce A+ fejky a sem super spokojenej :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Hoď nám sem pak k těm fotkám taky info co to umí a jak jsi s tim spokojenej a jaký mají plusy a mínusy, po nějaký době používání, taky by mě to zajímalo... jo a kolik to stálo :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Celkem by mě třeba zajímalo jak by to vypadalo hodit vedle sebe ty 1:1 repliky a originál... porovnat to osahat si to, někde jsem četl že už to je u Ačkových fakt na úrovni a pokud to neotevřeš a nezkontroluješ strojek je to nepoznatelný.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Já bych ho nebanoval, nejsne obchodní inspekce... a když se tu bavíme o fejkách je jasný že svoje zastoupení mají a i v kvalitě zpracování a strojků se da mluvit o velkých rozdílech, určitě si to debatu zaslouží. A to že majitel origo hodinek bude prudit do majitelů neorigo je prostě klasika. Asi nemá cenu to dál řešit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEELLL: suit yourself
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    DRAGON: tto je něco k věci ? já bych ti za ty fejky a jejich propagaci dal bann a byl by klid... neumíš ani sledovat tema a ani treba odpovedet na otazky tady položeny...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEELLL: ty Big Piloty se mi moc nelibej, pac sou moc velky, mam uzkou ruku, ale jinak kdybys je chtel, tak je tu maji za 800 korun 1:1 fake :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RENDALF: jj a nastorc, do rite!
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    nádhera... a ten obchod :o)

    STEELLL
    STEELLL --- ---
    a toto byl podle mne nejvetsí Breitling ulet všech dob...

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    INSEQUI: Už když jsem se rozhodoval o těch Tissotech tak jsem zvolil radši ty Experty než spoustu jiných elegantnějších modelů co mi kdo doporučoval
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Jo tohle už je takový elegantnější, já mám přesně tohle provedení radší
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    INSEQUI: jsou fakt dobrý ale přišel čas jít dál... ted submarinery a pak konečně snad už IWC BIG PILOT přesně tyto , ST. Exupery special edition Brown !!!! viděl jsem je na ruce a jsou nej !

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    STEELLL: Tak ty vypadaj hezky, tenhle typ hodinek se mi líbí
    STEELLL
    STEELLL --- ---
    Ještě Béčka pro představu,orig moje dodám večer,to vám je hezky nafotim :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam