• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: tak se máš vyjadřovat přesnějc... a stejně, když ti jde spíš o "look" než o to že si ušetříš to seřizování každej druhej den, tak tě nechápu...

    MADCAT: kdyby moje oblíbený casia dělali v úpravě cesiovejch atomovejch hodin, tak si je taky koupim i kdyby na to měla padnout půlroční vejplata... :D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    já taky moc nechápu tu obsesi mechanickejma hodinkama - zpravidla za mnohem větší peníz fungujou hůř, než je v danou dobu technologicky možný. chápu, že pro většinu zde je to právě "to", proč by automaty upřednostnily, mít na ně peníze, nicméně pro mě je to ztělesnění rčení "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě"

    kdyby moje "vysněný" pittovky vyrobili jako quartzky s nějakým rozumně přesným a kvalitním strojkem, tak si je klidně koupím, a vůbec mě to nebude znepokojovat...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    :) Aha. Tak znova. Hodinky samozřejmě nosim kvuli tomu, abych vedel, kolik je hodin, ale mechanicky vychytavky a pekny zpracovani jsou pro me mnohem podstatnejsi, nez tech par vterin denne, o ktery to quartz zmeri presneji...
    TYET
    TYET --- ---
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: ano, protože ti jde jenom o to hezký zpracování, ale vůbec ne o funkci....
    přijdeš mi jak nějakej hipster, kterej nosí prázdný obroučky brejlí jenom proto, že mu to vylepšuje image
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    mam automaty a nez jdu zae do prace, tak se mi stejne dycky zastavej. tak je znovu seridim, neveme to vic nez minutu.
    na sekundy nejedu, nezajima me to. stejne chodim zasadne pozde :-)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: protože vnímam hodinky jako součást těla, je to další orgán na mý levý ruce, bez precizního času se neobejdu a když už, tak můžou i skvěle vypadat...
    proč ty sem lezeš, když hodinky vůbec nepoužíváš k měření času? si jdi do nějakýho módního klubu, ne?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Shodil jsem se tim, ze mam rad hezky zpracovany mechanicky hodinky?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: ok, to ti uznávam, já taky rád koukam na složitý mechanismy jak se hejbou...
    ale: THE_SECOND_GUY ?
    tim ses fakt shodil....
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Prosimte, proc vubec lezes do auditka o hodinkach?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Souvislost mezi "poslechnu si rotor" a "seřídím je" žádná není. Baví mě koukat se na strojek, baví mě ta mechanická preciznost...
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: ty opravdu nenosíš hodinky kvůli tomu, abys věděl kolik je?
    tak proč je teda vůbec nosíš?
    kvůli stylu? to je fakt celkem ubohý, nemyslíš?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: Ty.
    "Poslechnu si rotor, seřídim je a pokocham se..."
    Celkem pozérský vyjádření.... poslech rotoru (třeba i klidně statoru) je k ničemu, seřízení stejně musíš dělat podle jinejch, přesnějších hodin a to kochání už je naprosto stejný... prostě se kocháš tim jak ti jezdí ručičky, nebo co to má znamenat....
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A hodinky opravdu nenosím kvůli tomu, abych naprosto přesně věděl, kolik je hodin. Prej póza.))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Kdo rikal, ze je serizuju podle poslechu?.))
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    DRAK00LA: lol, fakt bych chtěl vidět jak někdo podle poslechu přesně ví o kolik ty hodinky seřídit....
    zlatej quartz náhodou, tam je jistota, že při stálym napětí jsou ty kmity prostě pořád stejný, skoro se stejnou přesností jako atomový hodiny.... nebo rozhodně s větší přesností než nějaká mechanická pružina z kovu kterej podlejhá všem možnejm fyzikálnim vlivum z venčí....
    to co jsi napsal je fakt jenom póza...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A to je prave to, co na hodinkach mam rad. Poslechnout si rotor, seridit je, pokochat se... Bezduchej quartz fakt ne...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DAVIDOWITCH: já jsem si je pořídil a pokud nejseš nějakej fajnšmekr, ale chceš jen pěkný hodinky, tak se to nevyplatí, protože jednou tejdně je budeš muset seřizovat, tzn. je s tim spousta sraní
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DAVIDOWITCH: nenech se přemluvit do automatů
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam