• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ASAWA: rada od pana zni... ze by to chtelo aspon zhruba vedet.. co se mu libi... protoze me osobne by treti v obou radach radost udelaly, ale mel bych je na ruce trikrat do roka na nejaky spolecensky akci, protoze mam rad spousty malejch ciferniku a picovinek.. znacka mi taky nic nerika jinak
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ASAWA: značku neznám, ale mně by udělaly celkem radost trojky v každé řadě
    ASAWA
    ASAWA --- ---
    potřebovala bych radu...hlavně od pánů! :)
    chci koupit příteli hodinky (protože moc nevim, co by se mu líbilo, vybírám spíš zatim to, co se líbí mně) a zaujaly mě hodinky Boccio... máte s tím nějaké zkušenosti? jsou kvalitní? vydrží?
    chtěla bych spíš něco elegatnějšího, bez spousty malých ciferníčků, ručiček a ukazatelů a zatím mě zaujaly tyhle, co si o tom myslíte, díky:


    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    stejně to nekupujou češi ale mongolové
    JOPS
    JOPS --- ---
    SUPERMARIO: uf, to zni uz trochu lip :))))
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    JOPS: 100 za rok, 300 mio maj obrat i z jinejch znacek
    JOPS
    JOPS --- ---
    SUPERMARIO: to jako fakt ?

    100 kousku hodinek Patek Philippe za rok ? A jako jedny hodinky v prumeru 3 000 000 Kc ??? No to mi po**r zada :)))
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEITHHSTER: Analog, kožený řemínek, tenké, ale masivně vypadající s velkým prům. ciferníku, pokud možno těžší :-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: hele v pohode , svoje sem ti napsal , nevidim na tom nic zlyho jen doufam ze se nedockam repliky traseru :D by to asi nebylo tritium :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CERMINEK: styl ... analog digital ..
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    zaujala mne statistika pro CR federation of swiss watch:
    -41% dovezenych hodinek v 2010 a +37% narust jejich celkove hodnoty = do CR se vozi skoro o polovinu min hodinek ale celkove o skoro 40% vic penez soucasne. Prumerna cena hodinek je tak skoro 4x drazsi.

    Patek Philippe tu jen v Carollinum prodaj pry 100 za rok s celkovym obratem kolem 300 mio.

    Zdroj aktualni Forbes
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem... před nedávnem jsem tu psal dotaz ke svým hodinkám JVD, ten sice zůstal nezodpovězen, ale řeším ted jinou otázku.. Nové hodinky ;) Jsem ale low money a potřebuji nějaký pěkný kousek na běžné nošení (strop 3k)... Máte nějaký tip na výrobce cena/výkon?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Pro me je taky IWC cil hodinkovy cesty.) Tyhle jsou sice lehce preplacany, ale prijde, ze oproti treba Big Pilotum Perpetual se s tim poprali lip... Zbytecnejch informaci je tam plno, ale tyhlo modely jednou na co nejvetsi pocet komplikaci.)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA: pro mne nr. 1 firma ve svete hodinek, ale musim rict, ze tyhle mi prijdou dost preplacany. Je tam par zcela zbytecnejch informaci/fci..
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    La Cote des Montres : Shooting de la montre IWC Portugaise Quantième Perpétuel Dubail Édition Limitée
    http://www.lacotedesmontres.com/actu/Shooting-de-la-montre-IWC-Portugaise-Quantieme-Perpetuel-Dubail-Edition-Limitee-No_8325.htm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAVIDOWITCH: ja nijak A fejky nepropaguju, jen sem byl na miste, kde mely hodinky od originalu k nerozeznani (ted nemyslim ty moje IWC) tak mi prislo ze nezkazim nic tim, kdyz sem par fotek hodim. A evidentne taky ze jo. Sice sem asi tri chlapci napsali, ze sem u nich idiot (vas boj, panove), na druhou stranu sem mel v poste celkem dost ohlasu se zajmem, takze mam pocit, ze sem neudelal zle ;)
    DOT
    DOT --- ---
    DRAK00LA:

    vsak ja souhlasim, nic jineho nez to co jsi napsal jsem v podstate nemyslel.

    btw: ty oblekovky Archimede budu kupovat otcoj, jen asi spis s hnedym reminkem.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Manzetovy knofliky zapominate.


    DRAK00LA: Diky, kouknu. A asi se budu muset smirit s myslenkou, ze viditelnej strojek k obleku nepatri...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    HOBORG: kdyz ma chlap jinej nez snubni prsten, tak si taky o nem myslim sve :)))

    jeste retizek na krk. Jinak fakt netusim co vic by mel chlap na sobe mit....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam