• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    no dobre ale je to kvuli tomu ze je to casio nebo proto ze to nejsou carrery za 200 litru nebo proc?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TOM_HOST: mně se docela líbí, neměl bych problém... ale většina osazenstva zde tuším ho mít bude :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TOM_HOST: jj nebrat :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: tak nakonec jsem vybral tyhle

    CASIO PRW-5000T-7 Sport Pro Trek Radio Controlled - hodinky-casio.eu
    http://www.hodinky-casio.eu/detail/casio-prw-5000t-7-sport-pro-trek-radio-controlled/


    nekdo nake zkusenosti?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jezis, no vidite to, jak sem to poplet, chtel sem napsat samozrejme u Dusaka, no kde to jsme, takhle se splest..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ELDERIK: díky

    DRAGON: u čuráka myslíš koscom?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEPNI_VLK: no jasne, tenhle web urcite provozuje Dusak, lol :D hrozny kecy, dik za link, potesils ;)

    btw, kdyz sem koukal ve Vidni na IWC Portuguese, tak staly asi o 2000 EURO min nez v Cechach u Čuráka, takze nemam nejmensi problem si pro ne zajet do Vidne a pro pripadny servis se tam rad zajedu mrknout znovu a pri te prilezitosti si aspon zas levne zanakoupim po kramech :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    STEPNI_VLK: presne. protoze ostatni staty eu nic jako zaruku nemaj, nic jako vraceni penez neexistuje, posilat hodinky do berlina misto do brna trva mnohem dele a veskere tyto veci vice nez vyvazuji to, ze hodinky jsou o desitky procent drazsi, nez jinde...
    to jsou strasny kecy ;)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FEDAJKIN: 4. Otázka: Proč jsou na stejné hodinky někdy nižší ceny v zahraničí jak u nás?
    Odpověď: Jeden z důvodů - a to jeden z nejdůležitějších - je servis. Koupíte-li si hodinky pocházející od jiného dodavatele než je výhradní distributor pro naší republiku, nestaví se servisní středisko k takovýmto hodinkám tak, jak je pro hodinky potřebné. A hodinky Vám musí v prvním případě sloužit, takže i když se s nimi něco v záruce stane je důležité je mít kvalitně opravené a ne , že je budete třikrát reklamovat a kdo Vám potom bude měnit hodinky za nový kus? Je-li přece jenom o něco vyšší cena pro hodinky v naší republice, nezapomínejte, prosím, na aspekty záručního a pozáručního servisu, vrácení peněz dle našich zákonů při třetí reklamaci, servis informační - tzn. nechat si vysvětlit dopodrobna vše o hodinkách, které kupujete atd.
    Další z důvodů je délka záruční doby - u nás je záruka na zboží 2 roky (Citizen má dokonce 3 roky) a v případě reklamace musí být reklamace vyřízena do 30 dnů. Mnoho států má záruční dobu pouze 1 rok a záruční doba opravy je neomezená.
    Další důvod, proč jsou někdy hodinky levnější v zahraničí jak u nás je ten, že mnoho států má větší odběry hodinek od výrobce a díky tomu dává výrobce nižší ceny pro nákup a následně může být i nižší cena pro konečného spotřebitele.Vždy je však potřeba porovnat rozdíl ceny s výhodami, které Vám garantuje oficiální distributor pro daný stát - ostatně od toho zastoupení (distributorství) v každém státě je a funguje.

    Nejčastější otázky :: Hodinářství zlatnictví Jihlava
    http://www.hodinky-damske-panske.cz/nejcastejsi-otazky/
    SARRI
    SARRI --- ---
    KALIBAN: kupovala jsem segre tyhle, ceska znacka silic, ale nic extra .. kazdopadne vypadaji hezky na ruce
    Silic Universe - černá | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/damske-hodinky-analogove/silic-universe-cerna
    dalsi zajimavy
    Silic Tikiti - černá | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/damske-hodinky/silic-tikiti-cerna
    zbytek od nich jsou ty silikonovy mno
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Na Chrono24 bacha, kupovat jenom od Premium/Trusted selleru s kamenejma obchodama, ktery uz jsou tam nejakou dobu. Posledni dobou se tam objevilo dost smelin...
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    FEDAJKIN: Pokud budeš nakupovat "lepší" hodinky (plácnu kolem 100000 Kč) a budeš nakupovat přímo u výhradního dodavatele do ČR, tak to budeš mít +- za ceny srovnatelný s nejlevnějšíma zahraničníma značkovejma shopama (nepočítám shopy přímo ve Švícarsku). V našich kamenných prodejnách si připočti tak 20 až 30%. Na ebay můžeš a nemusíš dostat originály, ale pokud máš štěstí, můžeš mít dost dobrou cenu. Pokud bys bral stránky typu chrono24, tak tam se dá sehnat ledacos (většinou starší modely) za slušný ceny. Nikdy sem tam ale nenakupoval ;-) .
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Jen informativně - u lepších hodinek se vyplatí hledat v zahraničí (protože u nás v banánově klasicky napálený) nebo jakžtakž ok?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    TWISTRABBIT: Skeleton hodinky se mi libej, ale tise doufam ze najdu nejaky znackovejsi..
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    KEITHHSTER: proto na rizikovy akce beru hamiltny x-wind ktery slouzej jako naramkovy kladivo :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017: hh , ne ale divil jsem se když jsem se probudil že ani jedna trubka neni hejbla nebo ulomená ... test accepted:)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KEITHHSTER: vypustil jsi na ne uspavaci plyn z hodinek?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    poslušne hlásím ze jsem se vcera ostře porval a sejmul dva pěkný týpky - trasery přežily ! banger ! :D
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    TWISTRABBIT: ty jsem si p.t. publiku nedovolil nabídnout
    ale u té krabičky snad tolik na značce nesejde:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam