• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KAZAAM_32: nevis aspon pribliznou cenu?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KAZAAM_32: no vypadá to spíš jako simulátor zatmění měsíce, skutečný fáze vypadají trochu jinak...
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    MADCAT: jj, má to být fáze a myslim, že je to moc pěkně udělaný..
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KAZAAM_32: jestli to má být jakože fáze měsíce, tak to bohužel nikdy jedním kolečkem, který postupně zakrývá druhý kolečko, neudělají tak jak to doopravdy vypadá... popravdě mě ale nenapadá, jak by se to dalo udělat mechanicky, aby to vypadalo jako ve skutečnosti...
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    wow...krásně udělané...jinak výrobcem je Schaumburg



    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    JADER_NOMAK: Primky ma spartaky ze zlata :)
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    BIGJOINT: vím, že dostal darem nějaky primky... ale jestli to jsou ony nevím. nepoznám.
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAVIDOWITCH: to urcite ne, byly to ty tenke Portuguese Chronograph, ne 7Days (ty jsou tluste a velice drahe)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    TOMMY_: To vypada jak brutalni fejky. A 'cestin' na strankach je taky dost podezrelej. To bych radsi sel do nejakych poctivych Seiko, Citizen. :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    OMV: lepší je safírový, min se poškrábe
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    já mám čínský automaty za 1700,- a fungujou normálně. tady jsou všechny hodinky akorát tak předražený.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: za tu cenu pecka.. otazkou je, jak budou kvalitni.. inspirace tema valecnyma hodinkama se mi moc libi, ale aby se za tyden nerozbily.. :))
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    cau lidi., dneska sem nahodou objevil tyhle hodinky., kdyz sem hledal uplne jiny., a prijdou mi dost pekny., jen ta cena me zarazi., nekoupim je., jen me zajima vas nazor., libi se ?

    http://www.extratime.cz/hodinky-aeromatic-1912/18-aeromatic-1912.html
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    nějaký foto z weeku :))
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    DRAGON: Byl sem v tom Frankfurtu, a rozhodne bych si vybral, diky za tip.
    Je mozny ze si s tema 3k EUR IWCckama myslel Portofino a ne Portugese?
    OMV
    OMV --- ---
    TWISTRABBIT: jsem amatér co se hodinek týče, minerální sklo je v této cenové kategorii mínusem? Je o tolik méně odolné než ostatní?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KUTIL_TIM: cistej danskej design, kdo tam nebyl nepochopí:) sou to moc hezky hodinky po designový stránce, snad jen že maj minerální sklo, ale jinak za tu cenu co se týče společenských hodinek tak by to byly moje favoritky
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: jak říkám, na mojí ruce vypadaj normálně :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: ty navimeter breitlingy jsou nadherny v mensim provedeni, teda aspon myslim, ze delaj mensi a ty superoceany se mi taky hrozne libej, ale v mensim a asi v jine barve :)) dobrej vkus ;)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: já jsem osobně taky na trochu jinej styl, ale tohle si myslim, že má něco do sebe...mám i velkou ruku, takže potrebuju diametr aspoň těch 45mm...líběj se mi třeba tyto



    nebo tyto



    a dělaj na mě dojem i Heritage 46

    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KUTIL_TIM:
    KAZAAM_32:
    supertenke, supernudne... :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam