• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KUTIL_TIM: cistej danskej design, kdo tam nebyl nepochopí:) sou to moc hezky hodinky po designový stránce, snad jen že maj minerální sklo, ale jinak za tu cenu co se týče společenských hodinek tak by to byly moje favoritky
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: jak říkám, na mojí ruce vypadaj normálně :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: ty navimeter breitlingy jsou nadherny v mensim provedeni, teda aspon myslim, ze delaj mensi a ty superoceany se mi taky hrozne libej, ale v mensim a asi v jine barve :)) dobrej vkus ;)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: já jsem osobně taky na trochu jinej styl, ale tohle si myslim, že má něco do sebe...mám i velkou ruku, takže potrebuju diametr aspoň těch 45mm...líběj se mi třeba tyto



    nebo tyto



    a dělaj na mě dojem i Heritage 46

    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KUTIL_TIM:
    KAZAAM_32:
    supertenke, supernudne... :))
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    nevím v jaké jsou cenové relaci, stowy příjdou na 600-1000 euro. jsou hodně podobný

    Stowa Uhren ab Werk bestellen und online kaufen
    http://stowa.de/
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    KAZAAM_32: uff, tak toto snad jedny z najkrajsich hodiniek jake som kedy videl! Mozno jedneho dna ked budem velky. Zatial som posledne hodinky stratil po menej ako pol roku, takze sa radsej drzim u quartziek pod 100 eur.
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KUTIL_TIM: že to je čistá elegance a že bych to vzal od Glashütte :-)

    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    Co hovorite na elegantne, ciste a supertenke Skageny?



    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Knespl & Majzlík - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/42494-knespl-majzlik/

    Vubec bych se nebal dat je sem, lidem z Chronomagu servisujou i Jaegery, Zenith, IWC a podobne. Ja s nima mam taky jenom nejlepsi zkusenosti...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: a nedas to nekam do neautorizovanyho asi co? ta rucicka potrebuje vymenit nebo jenom nasadit? jako urcite opravit, aspon je pak muzes kdyztak prodat :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DAVIDOWITCH: no v praze je prave nikde neopravujou..u dusaka mne poslali doprdele a v carolinu maj jen sberny misto..posilaj je do mnichova nebo do svycarska..
    SHAMAN99: staly 60k nebo kolik...to mi neprijde uplne malo tyve.,.zvlast abych je nechal neopraveny
    TANTRAMAN: koupil sem je v usa jak rika jerry...a nevim jestli by mi reklamaci uznali kdyz mi upadly na mramorovou podlahu a upadla mi rucicka..
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KALIBAN: ani nechápu, proč by to měl dělat, když ty hodinky má rád ;-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    koupil je ve statech a nedaval je na reklamaci, ale opravu...
    WE_RU
    WE_RU --- ---
    KOUDY: přesně, pokud jsi to podával formou reklamace, tak podle zákona musí být rekl. vyřízená do 30 dnů. a to nejen verdikt, ale i oprava. Pokud jsi jim teda na rekl. formuláři nepodepsal prodloužení rekl. nebo tak. Pokud to do 30 dnů hotové a opravené a celkově vyřízené nebude, tak vrátit zboží a dostat plnou částku a pokud je to solidní firma, tak aby nepřišla o zákazníka udělá třeba to, že rekl. zamítne, ale v rámci dobrých vztahů provede opravu zadarmo nebo se slevou atd...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: podle zákona na to maj 30 dnů. jinak prachy za zboží zpátky.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ....
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Tyhle jsem měl pod stromečkem, musel jsem být loni hodně hodný
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: ser na to, neco si pridej a kup si poradny hodinky :))
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    To musej poslat vypravu na mesic aby privezli spravny horniny na vyrobu ty rucicky, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam