• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    bohuzel zblizka uz mi tolik neimponuji, jsou preplacany... z ty prvni fotky to tak nevypadalo :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: jo, jen nemaji kuzi, ale pasek, s tou kuzi uz jsou prave uplne obycejne (imho)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak jsou to citizen Nighthawk

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nejsou to tyhle?


    Citizen Nighthawk BJ7010-16F review
    http://quartzimodo.com/citizen-nighthawk-bj7010-16f-review/
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Jsem na tom úplně stejně
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSEQUI: ja taky a nedari se. Podle toho loga u nazvu bych to tipoval na Promaster edici, ale nikde je pod ni nevidim a to uz sem projel 14 citizen webu...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    INSEQUI: pak napis, co si zjistil.. :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DRAGON: Už to lovím po netu co je to za model, taky se mi hodně líbej.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSEQUI: asi to nebude nic ultra kvalitniho, ale mne se tyhle citizenky docela libej, mit safirovy sklo, tak je koupim (na cestovani)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    INSEQUI: žebycitizen ? :D co koupil miota corporations ? a rve do hodinek hybridní ˇkalibry ˇ? :) nee
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DRAGON: Tohle se mi líbí co je to?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Stary jsou skvely, ten novej model je silenej prasopes. Nicmene se delaji porad i ve skoro stejny podobe jaky ty stary, nejhezci je No-Rad tribute verze.) koukal jsem, ze v soucasny dobe se dela snad 20 FF modelu...
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Mas pravdu, s tou podobnosti nazoru jsem byl vedle. Do prdele ale nepotahnu, misto toho si priste zjisti jak to je s tim designem.

    Mimochodem co na ty stare/nove BP FF rikate? Mne se libi oboje, i kdyz ty nove bych preferoval jednodussi.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Vážně, už i tady? V klubu, který považuji za oázu klidu, pohody, relaxace a příjemného vkusu zářícího v temné bažině myšlenkových průjmů valících se z růrzných tělesných otvorů místních keyboard warriorů do všech auditek na nyxu.

    Jinak snad už brzy:
    'Power Felt' uses body heat to generate electricity
    http://www.physorg.com/news/2012-02-power-felt-body-electricity.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: nejdulezitejsi je mit pravdu na internetu!!!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOSHEWAN: ne, nebyl stejnej :) Ja hodnotil nejaky produkt, ty hodnotis nazor nekoho na produkt. Proste s timhle tahni do pérdele a bude nam hej :)

    TEDDYBEDDY: radeji tisic goshewanu nez jeden teddybeddy
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    KALIBAN: Ja to myslel tak, ze to nikam nevede, kdyz nekdo tvrdi "ten kopiruje od tohodle", jinej rekne "ne, je to naopak" a pritom to vychazi ze subjektivniho dojmu "zdaji se mi podobne a mam radsi tuhle znacku, takze ostatni kopiruji od ni" ci tak nejak. Vubec jsem nechtel rikat co se komu ma libit, jen ze pokud jde o "klasicky" design potapecskych hodinek, tak se da snadno dohledat, kdo ho pouzil poprve.

    TEDDYBEDDY: Mas neco k tematu? Zase ne? Myslel jsem si to.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Sorry, ale o cem jinym by hodinky mely bejt, nez o subjektivnich dojmech? vyhazujem desitky az statisice penez za prakticky uplne zbytecnou vec .. tak CO jinyho nez subjektivni dojmy je to dulezity?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam