• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: to sem pochopil, zajima mne co si pod tim predstavujes, kdyz tim argumentujes :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: jen sem reagoval na jerryho niz..:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: a co si tak predstavujes pod pojmem "videt 200 litru"?

    diamanty? zlaty rucicky? by me docela zajimalo :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a krasny iwc

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jinak vnitrek tech tagu co mam..


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: nevim treba je levak..:D..a tech sto litru je v tom strojku..ve zpracovani apod zejo..jednoduchy..na iwc taky nikde nevidis 200 litru :)


    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    THX_1138: tak to si zrovna teda FAKT vybral podle me to uplne nejhorsi, co IWC muze co se oblasti jine nez "staly mraky a sou to IWC" nabidnout
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: proste se mi fkat libej, akorad nevidim tam nikde tech sto litru pro obhajobu no :))

    hele proc vlastne je ma na pravy ruce?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY: jestli k nim bude i ta R8, tak je beru :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    neni :)..vypada to jak levny timexy..s timhle to nemuzes vubec srovnavat :)

    TAG Heuer Grand Carrera - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=QYscgIguUKQ
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADDALBERT: bleju
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Swiss Luxury Watchmakers Put Diamonds on Inside to Stand Out - Bloomberg
    http://www.bloomberg.com/news/2012-03-15/swiss-luxury-watchmakers-put-diamonds-on-inside-to-stand-out.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: to si pis, zena zvracela, ja to chytal za oba do papirovyho pytliku :)) pritom takovejch peknejch hodinek tam meli..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: ty vole tys musel priserne trpet, kdyz si mi uplne nemlich ty samy hodinky na bali kupoval :-PPP
    a ja ted nemluvil konkretne o tech tagach.. ale proste obecne, to ze to tebe vubec nelaka me jen utvrzuje v tom, ze to ma business sanci na uspech, protoze ty delas vsechno zasadne proti vsem :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: nejde vubec o moje hodinky a uz vubec ne o ty IWC repliky (kdyz uz tak ty moje stary omegy), jde o to ze ty hodinky jsou pro me osklivy a navic mi prijde uplne zbytecny si pucovat hodinky na vikend, ty vole proc bych neco takovyho delal (a zaroven nemel vypatlano v hlave a chtel na ne balit holky na diskotece nebo nevim), to nedokazu rict :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: jakoze myslis, ze za cenu, za kterou jsi si je koupil, by sis mohl pucit pravy? ja bych to zkusil :-PP


    SUBTITLES017: IWC :-P
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    myslím, že Omegy nějaký.. jestli se dobře pamatuju...? :)))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SUBTITLES017: který? který?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam