• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    WOJTYLA: tak do 3tis nic moc nekoupíš,proč nechceš nějaký casio nebo suunto,aspon jsou to veci který tak nějak fungujou. Do timexu bych opravdu nesel,mrdka šílená to uplně neni ale o kvalitě se taky mluvit nedá . Zkusil bych být tebou sehnat starší Tissot T-touch...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    přátelé chtěl bych si koupit tyhle hodinky na outdoor a takový jako venkovní chalupský, EDC použití, ale nemužu zjistit jak velký jsou (mám široký ruce a malý hodinky vypadaj jak dámský...BTW strašej mě všichni jaká je Timex šílená mrdka že se to porouchává hrozně...co vy na to? (rozpočet na hodinky na tohle použití je do 3 tis kč a kompas by bodnul)

    DOT
    DOT --- ---
    diky, informace predany.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DOT: Brož,vaclavske namesti,pasaz alfa...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DOT: filtr
    DOT
    DOT --- ---
    Kamaradka ma na svych swatchkach praskle sklicko, nikde ji to nechteji vymenit. Nenapada vas panove nejaky hodinar v Praze, ktery by do toho sel?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    byl to spíš takovej úlet no...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DEEBEEP: Dyk sis je zrovna koupil, ne?? :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Možná i nějaká výměna :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    kdyby si náhodou chtěl někdo udělat trochu poškrábanou radost,tak cena 11000.-

    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Tak mne napadlo,co dát příští víkend tu Viden a okouknout obchody s hodinkama,myslim že by to byla dobrá sobota,klidne vezmu multivana .
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEEBEEP: to moment, do asie lita spousta lidi pro sperky, jsou tam luxusni strediska a vyrobny, koukam ze opet komentujes neco, o cem vis uplny kulovy, ale to uz neni muj problem ;)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    tvl... já snad chcípnu :D:D:D:D:D Dragon a nejlepší toaletní papír , maj v Drážďanech , cena je trochu jinde a letenka cca za 4500...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: co to je ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOBORG: navic nejkrasnejsi prsteny imho jsou k mani v JV Asii, krasna remeslna prace a velice originalni, jeden sem malem koupil. Navic cena trochu jinde za stejnou kvalitu, casto za vyssi (ted nemyslim samozrejme poulicni obchodniky, ale to je snad jasny).
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    KOUDY: tak to jo, to jsem netusil.. i kdyz je to logicky, je to uplnej standard. nevim proc, predstavil jsem si luxusni zbozi, ale proste katalog jen s tim co jejich navrhari udelali
    me se pripadnej nakup u cartiera stejne nikdy tykat nebude :) nic proti tomu, to vubec, verim ze je to spicka, ale znam pres otce dost vybornejch zlatniku na to abych chtel tyhle veci resit nekde jinde :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HOBORG: u cartiera si ale vymyslis svuj.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    GOSHEWAN: co se tyka cartiera a snubaku, tak me pripada mnohem lepsi zpusob si snubni prsteny vymyslet vlastni a nechat vyrobit.
    nic proti cartierovi :) ale zrovna v tomhle pripade mi prijde mnohem lepsi mit svuj original
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    KOUDY: Na tohle si ja jeste taky par let musim pockat (:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam