• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOBORG: navic nejkrasnejsi prsteny imho jsou k mani v JV Asii, krasna remeslna prace a velice originalni, jeden sem malem koupil. Navic cena trochu jinde za stejnou kvalitu, casto za vyssi (ted nemyslim samozrejme poulicni obchodniky, ale to je snad jasny).
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    KOUDY: tak to jo, to jsem netusil.. i kdyz je to logicky, je to uplnej standard. nevim proc, predstavil jsem si luxusni zbozi, ale proste katalog jen s tim co jejich navrhari udelali
    me se pripadnej nakup u cartiera stejne nikdy tykat nebude :) nic proti tomu, to vubec, verim ze je to spicka, ale znam pres otce dost vybornejch zlatniku na to abych chtel tyhle veci resit nekde jinde :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HOBORG: u cartiera si ale vymyslis svuj.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    GOSHEWAN: co se tyka cartiera a snubaku, tak me pripada mnohem lepsi zpusob si snubni prsteny vymyslet vlastni a nechat vyrobit.
    nic proti cartierovi :) ale zrovna v tomhle pripade mi prijde mnohem lepsi mit svuj original
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    KOUDY: Na tohle si ja jeste taky par let musim pockat (:
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GOSHEWAN: tusim ze tady ve vidni sem videl neco pro co za par let taky pojedu:)


    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Kazdy to ma jinak, ale Dusaka rad nemam. Sice "umi" dat slevu 30+%, ale to je presne to, co mi vadi - musim se doprosovat, pripadne nekoho znat (a konretne zde znam), coz je presne to, co jinde (v zahranici) nepotrebuju (minimalne ne k tomu, abych dostal stejnou nizsi cenu).

    Jak rika Dragon, spojit to s vyletem (ja osobne bych jel spis do te Vidne, ale to je ciste osobni preference, pripada mi to tam vic stylove) je naprosto ok. Navic ten ritual s predvadenim tam je naprosta samozrejmost, takze vse pro. Ale libi se mi argument s Cartierem, nakonec me za chvili podobna cesta ceka (;
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    tohle neni chronomag., ale zumpoidni nyx !
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Obecně máte pánové asi pravdu v životě jsem koupil maximálně festiny na burze,takže o nákupu drahých hodinek vím hovno... takže to tady musim číst abych chytil nějakou tu zkušenost :D

    Jinak na prodej mam : http://www.chrono24.cz/...+golf+tiger+woods&dosearch=true&searchexplain=true&resultview=list&goal_suggest=1&dosearch=true&urlSubpath=/search/index.htm

    k predani budou v pátek,v hezkem stavu,prelestene . Cena dohoda v poště !

    !!!!!!!!!! odkaz pouze informativní !!!!!!!!!
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DRAGON: neseru se nikam,diskutuju...

    MISAKICHI
    MISAKICHI --- ---
    Radši nahoďte nějaký hodinky. Já si teď k narozeninám koupil tyhle, Seiko SARB045.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: ja si tak nejak nemuzu pomoct... ale ty merciery jsi koupil u Dusaka ze? :-P nakup and shit.. idealni stav...
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    KOUDY: Jasny, ja bych asi spojil prijemne s uzitecnym (cestovanim) a koupil jinde, ale naprosto chapu tvuj odpor k tomu koupit si hodinky pres net a nechat si je poslat postou.
    DOT
    DOT --- ---
    Ta Dubaj me zaujala, premyslim kam se vydam na nejakou kratsi dovolenou. Hodinky a dalsi veci v obchodech jsou tam origo? Na co dat pozor a na co se jit podivat?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    DEEBEEP: tusimze Dragon tu doporucoval ze pro IWC staci doject do Vidne. Ja nijak casto nekupuju a ne v cenovy relaci kde prodava Dusak, ale asi bych se koukl ve Frankfurtu (prislo mi ze tam je tak o 15-20% levnejc), pripadne ted budu chvili pendlovat do USA, tak tam (tam bejva obecne levnejc vsechno, nemam zadnej konkretni tip kam zajit).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak samozrejme pro me je tato diskuze ciste informativni, nikdy si nekoupim hodinky za 300 tisic, to bych musel mit na uctu 100x vic, abych si takovy hodinky koupil a to bych si to stejne jeste rozmyslel, urcite bych radsi investoval radeji do neceho spojeneho s cestovanim a turistikou :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: na co resit nejaky pravidla kvuli sleve, kdyz muzes mit hodiny za mnohem min a jeste s koupackou v mori?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: v zadnym pripade "stalo to stejne jak u dusaka", ba prave naopak, asi vysly na 55 tisic levneji, ale kupoval si tedy 7Days Porta. V tom schovas fakt veskery naklady, co bys nahodou v Dubaji utratil, pokud to nevezmes ve velkym stylu. Ale lidi to delaj prave tak, ze tam jednou prazdny, nakoupej veci a druhej den letej domu a zadny utraceni na miste. Navic si projdou poust, smocis si nozky v mori, jako ja nevim, kazdej at si dela co chce, ale mne vychazi rozhodne jako lepsi varianta je koupit v Dubaji (potazmo ve Vidni, ale tam je to min nez 55 tisic)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEEBEEP: evidentne umis cestovat :) kamos si tam jel pro nejaky byznys veci a hotel tam sezenes od 20 Dolaru na noc a jidlo snad resit nemusime, pro kristovy rany, seres se do diskuze o nakupu IWC Chronographu v Dubaji a budes mi tady neco argumentovat nakupem jidla? :DD
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DEEBEEP: zas to neber tak demagogicky... proste vylet do dubaje s cilem koupit hodinky.. vracis se s hodinkama, zazitkem z dubaje a stalo to stejne jako by sis tady dosel k dusakovi.. to mi prijde slusna pridana hodnota.
    o vyletu do treba vidne ani nemluvim..

    dragonee, ktery ty IWC si tam mel na ruce a o kolik byly levnejsi nez tady?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam