• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jo., sorry...ja jen videl ty pekla a cenu :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: mu nabizis uplne jinej typ hodinek...

    WOJTYLA: pred spoustou let sem mel Timexy a byly naprosto luxusni, delal sem s nima fakt vsechno a nikdy se s nima nic nestalo, dokonce sem se s nima asi trikrat vysekal na kole a pohoda. Ale slysel sem, ze se strasne zhorsili, nevim co je na tom pravdy, mozna si to pletu a jenom sem to cetl tady v klubu, uz si fakt nepamatuju. Sel bych asi do jinejch, pokud by ti nevadily rusky vyrobci, tak ti maji hodne podobnych modelu a jsou kvalitni.

    tyhle sem mel, mimo kolekci shenmue.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    pridej par tisic a kup nejaky junghans..

    Junghans 030/4942 Anytime Milano - HODINKY-JUNGHANS.cz
    http://www.hodinky-junghans.cz/spolecenske-hodinky/4090003-junghans-0304942-anytime-milano-4000897386788.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DEEBEEP: protože cena...t-touch se mi nelíbej...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    WOJTYLA: tak do 3tis nic moc nekoupíš,proč nechceš nějaký casio nebo suunto,aspon jsou to veci který tak nějak fungujou. Do timexu bych opravdu nesel,mrdka šílená to uplně neni ale o kvalitě se taky mluvit nedá . Zkusil bych být tebou sehnat starší Tissot T-touch...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    přátelé chtěl bych si koupit tyhle hodinky na outdoor a takový jako venkovní chalupský, EDC použití, ale nemužu zjistit jak velký jsou (mám široký ruce a malý hodinky vypadaj jak dámský...BTW strašej mě všichni jaká je Timex šílená mrdka že se to porouchává hrozně...co vy na to? (rozpočet na hodinky na tohle použití je do 3 tis kč a kompas by bodnul)

    DOT
    DOT --- ---
    diky, informace predany.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DOT: Brož,vaclavske namesti,pasaz alfa...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DOT: filtr
    DOT
    DOT --- ---
    Kamaradka ma na svych swatchkach praskle sklicko, nikde ji to nechteji vymenit. Nenapada vas panove nejaky hodinar v Praze, ktery by do toho sel?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    byl to spíš takovej úlet no...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DEEBEEP: Dyk sis je zrovna koupil, ne?? :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Možná i nějaká výměna :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    kdyby si náhodou chtěl někdo udělat trochu poškrábanou radost,tak cena 11000.-

    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Tak mne napadlo,co dát příští víkend tu Viden a okouknout obchody s hodinkama,myslim že by to byla dobrá sobota,klidne vezmu multivana .
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEEBEEP: to moment, do asie lita spousta lidi pro sperky, jsou tam luxusni strediska a vyrobny, koukam ze opet komentujes neco, o cem vis uplny kulovy, ale to uz neni muj problem ;)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    tvl... já snad chcípnu :D:D:D:D:D Dragon a nejlepší toaletní papír , maj v Drážďanech , cena je trochu jinde a letenka cca za 4500...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: co to je ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HOBORG: navic nejkrasnejsi prsteny imho jsou k mani v JV Asii, krasna remeslna prace a velice originalni, jeden sem malem koupil. Navic cena trochu jinde za stejnou kvalitu, casto za vyssi (ted nemyslim samozrejme poulicni obchodniky, ale to je snad jasny).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam