• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    WOJTYLA: invicta russian diver...velky a odolny hodinky pro chlapa:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MADCAT: sem slepej kokot.-)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP: suunta pri trose stesti do 3ky koupíš...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WOJTYLA: mimochodem rozměr pouzdra i ciferníku tam píšou, ne?

    Výsledek hledání hodinek: eHodinky.cz
    http://www.ehodinky.cz/hodinky-timex/expedition-e-instrument-i16803/hodinky-timex-expedition-e-instrument-t49819.html?search=48910&pos=19

    pouzdro 42 × 50 × 13 mm, ciferník 36 mm
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TWISTRABBIT: wengery koupí do 3.000,-? já bych to asi fakt vyřešil casiama, to bude na chalupaření jistota... akorát ručičkový s kompasem nevím nevím...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOJTYLA: nevim měl jsem timexy a spokojenost ....
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    WOJTYLA: zkus nějaký wengery....
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: kdybych chtěl dražší hodinky nekoukal bych se po Timexech a prostě si je koupil...

    je vážně tak těžký odpovědět na co se ptám?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jo., sorry...ja jen videl ty pekla a cenu :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: mu nabizis uplne jinej typ hodinek...

    WOJTYLA: pred spoustou let sem mel Timexy a byly naprosto luxusni, delal sem s nima fakt vsechno a nikdy se s nima nic nestalo, dokonce sem se s nima asi trikrat vysekal na kole a pohoda. Ale slysel sem, ze se strasne zhorsili, nevim co je na tom pravdy, mozna si to pletu a jenom sem to cetl tady v klubu, uz si fakt nepamatuju. Sel bych asi do jinejch, pokud by ti nevadily rusky vyrobci, tak ti maji hodne podobnych modelu a jsou kvalitni.

    tyhle sem mel, mimo kolekci shenmue.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    pridej par tisic a kup nejaky junghans..

    Junghans 030/4942 Anytime Milano - HODINKY-JUNGHANS.cz
    http://www.hodinky-junghans.cz/spolecenske-hodinky/4090003-junghans-0304942-anytime-milano-4000897386788.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DEEBEEP: protože cena...t-touch se mi nelíbej...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    WOJTYLA: tak do 3tis nic moc nekoupíš,proč nechceš nějaký casio nebo suunto,aspon jsou to veci který tak nějak fungujou. Do timexu bych opravdu nesel,mrdka šílená to uplně neni ale o kvalitě se taky mluvit nedá . Zkusil bych být tebou sehnat starší Tissot T-touch...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    přátelé chtěl bych si koupit tyhle hodinky na outdoor a takový jako venkovní chalupský, EDC použití, ale nemužu zjistit jak velký jsou (mám široký ruce a malý hodinky vypadaj jak dámský...BTW strašej mě všichni jaká je Timex šílená mrdka že se to porouchává hrozně...co vy na to? (rozpočet na hodinky na tohle použití je do 3 tis kč a kompas by bodnul)

    DOT
    DOT --- ---
    diky, informace predany.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DOT: Brož,vaclavske namesti,pasaz alfa...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DOT: filtr
    DOT
    DOT --- ---
    Kamaradka ma na svych swatchkach praskle sklicko, nikde ji to nechteji vymenit. Nenapada vas panove nejaky hodinar v Praze, ktery by do toho sel?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    byl to spíš takovej úlet no...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DEEBEEP: Dyk sis je zrovna koupil, ne?? :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Možná i nějaká výměna :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam