• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    MISAKICHI: Jinak Rolexy a Brequety tam dám to je jasný :D
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    MISAKICHI: já myslím,že tady si to třeba taky někdo koupí ne ? vždyt jsou to hezký hodinky a ceny jsou smluvní :D
    MISAKICHI
    MISAKICHI --- ---
    DEEBEEP: Člověče a proč to dáváš sem? Tak to prodej třeba na chronomagu ne?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Čau výprodej ze šuplíku :D
    (pro policajta: tot jsou hodinky ktere jsem si v prubehu let koupil pro sebe)

    Tissot PRS 516 - J562662 , Safír,nový řemen , nová baterka. Cena :4000.-
    Jacques Lemans - 1-1120 , super stav,včetně boxu,nová baterka atd. Cena:3000.-
    Jacques Lemans - F5007 , super stav, nový řemen,motýl,nová baterka.Cena:2700.-
    Victorinox Swiss Army - chrono skipper V7-28,safír,pěkný stav,nová baterka.Cena 4500.-
    Casio G-Shock GD 100SC dobrý stav Cena 1600.-

    Na prodej taky: Rolex Submariner (vice v poště)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    LELI: sry, ale vypadaj jak hodinky za bura...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    ROMMIE: jinak,která je podle tebe lepší značka,ve stejné cenové kategorii ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ROMMIE: tak to nebyla uplne chyba tech hodinek ale chyba toho ze mi trosku upadly zejo...fail byl spis v tom ze sem je nechaval za desitku opravit..trvalo to dva mesice a opravili to v nemecku tim zpusobem ze za tyden upadla ta rucicka znova..ale to uz sem byl chytrejsi a neveril carolinu v parizsky a na radu zdejsich odborniku sem je odnesl k hodinari na florenc kterej rucicku nasadil za 2 kila.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    ROMMIE: myslíš těm mercierum ?
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    Neupadly jim nahodou dvakrat rucicky? To bych fakt nedoporucoval, radsi nejakou lepsi znancku
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: kup si merciery..jedny mam a sou supr

    Baume & Mercier - Classima
    http://www.baume-et-mercier.com/collection-classima
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: me se to prave celkem filozoficky libi. :-) akorat nevim, zda to delaji i jini vyrobci, treba s daydate, etc...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: me se vubec nelibej, jsou az priliz... hm... takovy spartansky... nepusobej na me dojmem luxusu kterej bych si za tyhle prachy uz dovolil ocekavat.
    nicmene to je ciste otazka osobnich preferenci, proc se kurva ptas, co rikame na tenhle styl? de vo tebe preci :-P
    LELI
    LELI --- ---
    Co rikate na tento styl? :-) na nejaky ty minute mi moc nezalezi... :-)

    Unomatik MeisterSinger Unomatik UM201 | hodinky, Mühle-Glashütte, Sinn, Glycine, MeisterSinger, Damasko, Steinhart, Archimede, Traser - Chronoshop
    http://www.chronoshop.cz/unomatik/meistersinger-unomatik-um201
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Spis mi poradte, krom portugues IWC, jaky jiny fejky si mam dovyst z thajska :-P
    (a ne vam je nedovezu, uz tak jich povezu hodne :))
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ty vole, 26 prispevku o nicem. obrali jste me o dve minuty zivota. bezte do haje.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    a nebo radší: serme na to ! já se nechám lehce vytočit a potom jsem možná prudkej,pravda je že mě štve pokud mi někdo řiká že bych měl mít pochybné zdroje na hodinky... ale koho by tato pomluva nenaštvala že ?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TOMMY_: pokud oe me nic necheš,tak proč tenhle výslech ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: tvoje baba je zakonodarce (a ty evidentne taky)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DEEBEEP: nic
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DRAGON: hod se do klidu sam ty zakonodarce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam