• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LIMECEJ: karel.gott@seznam.cz
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    nemáte někdo funkčí kontakt na karla gota? dík ))
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Nejste nekdo zabehnuti na chronomagu? Ja jeste nemam 50 prispevku a potreboval bych tam zinzerovat hodinky k prodeji. Jsou to Prim Rycho Brahe. Nikde jinde nez tam (ale asi ani tam) se asi neprodaji, proto se ptam rovnou tady :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KOUDY: zitra muzes ?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KALIBAN: ty jsou co :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    okopirovany rolady.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Kamarada poznate tak, ze vam v devet vecer pred spanim posle mms hodinek, ktery chcete, na svy ruce....

    ty zmrde :)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    JOPS: Ja si po prolejzani chronomagu koupil http://www.chronoshop.cz/steinhart-potapecske/steinhart-ocean-1-black misto Fortisu :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    JOPS: :DDDDD
    JOPS
    JOPS --- ---
    VACA: chronomag je zlo....

    ja kdyz to navstivil poprve, tak jsem po trech dnech cteni si chtel jit koupit hodinky FORTIS :))) nakonec jsem dostal rozum a koupil si casia za desetinovou cenu :) ale Fortis mam porad v hledacku :)
    VACA
    VACA --- ---
    DEEBEEP: promiň nejsem sběhlej v hantýrce, -PP?

    Jinak ok, zpětně uznávám že jsem si možná pustill tochu "hubu na špacír" v něčem o čem nemám úplně přehled. -to se omlouvám, nikomu bych nechtěl způsobit újmy...
    Měl sem v tu chvíli nutkání vyjádřit pocity nabité z chronomagu. (mimochodem o tohle jsem snad ani neměl zavadit, to je hrozná droga..)

    Etu jsem myslel obecně jako výrobce strojků, také jsem odkazoval na stručný článek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: nevim jmeno ale byl to skvelej typek.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    VACA: o který etě přesně mluvíš ? a kterou používá PP ?

    Jinak 20S/den do - je průser---to prostě nemaj sílu už ty hodinky a chtěj do servisu...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/42494-knespl-majzlik/

    nebo tusim na Florenci sedi jeden docela schopnej clovek. Nenechaval u neho Koudy nasazovat rucicky nahodou?:) Frýdl nebo tak nějak...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DRAK00LA: tak ke komu jít?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tak to měl Brož blbou náladu, občas je na pěst:) Seřízená ETA by měla dělat max. pár vteřin denně...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DRAK00LA: já sem byl u toho hodináře co je u františkánskejch zahrad jestli by mi to neseřídil a on říkal, že pokud je to 20s za den tak at na to nešahám
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    20s denne na serizenym ETA strojku je totalni picovina...
    VACA
    VACA --- ---
    MADCAT: jj celkem to chápu, já jsem se o tom zas tak moc nedozvěděl, přecijen není to můj "point of interest"... Jen mě to pobavilo jak jsou to "tacticool" hodinky a v záhlavý na stránce obrázek jak v klubu sama doma :D
    VACA
    VACA --- ---
    TWISTRABBIT: nevim, u novýho strojku prej trvá pár tejdnů i měsíc dva než se usadí, tolerance z výroby před doladěním a zaběhnutím je 20s to ano, ale po zaběhnutí tyto strojky dosahujou výbornejch přesností, 9 z 10-ti lidí tvrdí že se rozhodně dostanou pod deset, většinou tak +/- 3s deně, a to prý ještě tak že když se ten stroj zaběhne tak se usadí na svých např +3 a ty pak dělá furt stejně, (případně když se ustálí na 10s denně furt stejně, tak neni vůbec problém to stáhnout, -dokonco tam sou uživatelé (NEhodináři, kteří si to štelujou amatérsky doma a po pár dnech experimentu dosahují skvělých výsledků, do toho bych já ale nešel)
    Ale jsou tam lidi co s etou v obyčejnejch hodikách za 8k dávaj okolo 1s...

    Tim sem chtěl říct, že mi vyplinulo že ETA je výbornej stroj, kterej rozhodně nedělá jeden den tak a druhej onak, je to stálice.
    ETA si část svých strojků nechá i certifikovat chronometrickým měřením (stejně jako rolex)
    Rozhodně to nebude špatnej stroj, když ho do svých hodinek dává Breitling, Tag Heuer nebo Omega...

    20s deně u tohohle strojku se mi po tom všem co jsem se dozvěděl od lidí na chronomagu zdá hodně a stroj v tom případě není zdravej...

    nicméně já mám svoji etu na cestě, tak až mi přijde podám výsledky z první (levé) ruky ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam