• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: ja je chci cisty a ne s diamantama ale oni je maj jen ve zlate snad..




    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Jako Zenith beru, ty hodinky jsou pekny ale sutry na lunete bych nesnesl...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KOUDY: Fuj, hodinky s diamantama na lunete?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    pche..sou supr..:D


    KALIBAN: odkud za 80?..ja byl u dusaka kterej rikal (ne dusak primo..ale ten prodejce) ze ikdyz mi da 20% slevu tak budu na 89ti ale ze ty moje sou v dobrym stavu takze jestli je chci prodat tak by zacal na 80ti a mysli si ze nejmin za 70 by sly do sveta.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DOT: přesně, mě to taky evokuje sssr. Ta kombinace hvězdy, názvu a fontu je pekelná, vždycky si vybavím nejdřív ty foťáky a pak až hodinky...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: ja vim ze je novy umim za 80 a vic nez 50 bych za ne ani nahodou nedal... Nicmene zkus a uvidis, spech na to neni ne?


    KOUDY: te turbinalion je nejakej moc poutovej ne? Jinak luxusni!
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KOUDY: Dej je na aukro od korunky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: myslim ze za 78 to bude uplne cajk :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    pche :D..za kolik mam dat na chronomag ty tagy?...za 80?..staly 107 sakra a furt je vidim novy na netu z usa za skoro kilo:) - http://www.authenticwatches.com/tag-heuer-grand-carrera-cav511a-ba0902.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: tak to ses teda vyznamenal, ja dycky tusil ze nemas vkus, ale takovejhle preplacanej barevnej shit, to uz je na povazenou :D
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KOUDY: Setrit??Nestacilo by proste prodat auto a neco polnosti??:)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    trochu uz kolotoc.
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: hezky jsou, jen mi u zenithu vzdycky trochu vadi ta jejich hvezda a premyslim jestli je to swiss made nebo cccp made.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: kolik koštýrN ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak jo vazeni pratele..tagy jdou z domu a ja zacinam setrit na Zenith Watches - Captain Tourbillon..do konce roku je chci mit na ruce:)

    VACA
    VACA --- ---
    sliboval sem výsledky s etou tak se teda podělím.
    Mám 2836 první týden, ale hodinky jsou z druhé ruky a už několik let staré.

    Moje eta teda dělá 6 vteřin do plusu, každý den stejně bez rozdílu. Jen doplním že je nesundávám z ruky, tudíž neřeším problematiku odkládání která má vliv na přesnost...

    Na jednu stranu si řikám že to asi nebudu řešit, 6 v plusu se mi zdá furt ok, ale co sem se dočet na chronomagu, když je odchylka konstantní, prý by to mělo jít dobře stáhnout..

    Nicméně stejně jsem si řikal, že bych s nima zašel k nějakému hodináři. Nechal je preventivně vyčistit, udělat údržbu a změřit těsnost. Při týhle příležitosti bych to možná nechal stáhnout. ALe řikám si ke komu zajít, aby to po zásahu hodináře nebylo horší než doposud...


    DRAGON
    DRAGON --- ---
    :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    THX_1138: kdyby chtela prumer 59 tak ji posli za mnou ;)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TWISTRABBIT: natostraps.com
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: Jo, to jsou oni... Jenom pokud bys chtěl ten šedej, tak bacha, je spíš do šedozelena než do šeda:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam