• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VACA: v tom je vyhoda Aclass fejku za litr, muzes koupit obe :)
    VACA
    VACA --- ---
    KALIBAN: já sem jen tak vyzvídal, ale 50 to je koupě života! Jó kdybych se rozhodoval mezi zelenejma a černejma rolexama tak bych si je asi taky koupil jak řikáš
    KALIBAN na zkoušku, a nejlíp oboje :D v krámě za 20minut bych to asi nerozetnul takovej kauf... a pak bych si určitě řikal že sem si měl koupit ty druhý.:D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SLAMITCH: neboj, zaplatil sem s nima vcera veceri :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: za mne dobry, ja K. znam osobne a dobre, tak tezko soudit ;))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SLAMITCH: to je teda smutny ze to neni poznat:)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    KALIBAN: Jak tam neni smajl, takrka mi prijde, ze to s tim prodejem pises vazne, ac je to absurdni. Pls, uklidni mne :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: tak to at jdou do prdele fasisti :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: To mi fakt neprijde. Nicmene posty z "chatovacich" klubu se ti stejne do tech 50ti nezapocitavaji, to musi bejt opravdu hodinkovy posty.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: nevim, obcas najdu neco dobryho, ale jediny zivy auditka jsou ty chatovaci... do kterejch postnes chat stejne jako ostatni a uz dostanes pres prsty no..


    MORVAGOR: nepostuju nikam, zatim nesmim tak honim posty rychlosti 2 - 3 za den :)

    Problematika fejku je pomerne zvlastni... me osobne na tom bavi, mit na ruce neco, co bych tam jednou chtel mi t v originale a zjistovat, jestli me to bavi, nebo ne.. coz treba u tech obrich IWC me bavi ukrutne a u tech carrer taky. Jinak spis nosim nejakej mid level quartz, ktery neposkrabu a ani nijak neznicim. Nicmene nakupy v thajsku byly proste cool :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HORKY_KAFE: tři KIA ? :d
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KALIBAN: Asi chodis do spatnych diskusi, treba takova diskuse o primkach je taky docela vyzivna :) A pokud davas inzeraty tam, kam nepatrej, tak se nediv, ze jsi za spamera :))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Koukame na ten stejnej Chronomag? Mne to tam prijde akcni dost... Samozrejme ze v porovnani s Nyxem je to jinde, ale stejne...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VACA: 20 k je podezrele malo ne? To by te preci trklo, nejsem debil. Sly za 50 a jedny jety carrery, typek byl stastnej jak blecha. Teda ty rolexy.

    Chronomag je nejvetsi chat server kterej jsem videl. Jediny kde to zije jsou diskuse "co vas sere" "co vas bavi" a "kdo je vetsi pozer" hlavne ze kdyz chces dat posty abys mohl treba neco prodat a neni kam, tak te upozorni admin ze spamujes... Pritom stary vlakna a treba ty recenze jsou uplne super...
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    chlapy, koupil jsem si nový lewisky v holešovicích... sou super a stáli jen tři kia
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: jj ale myslim ze shadow nebudou moc dobrý z hlediska viditelnosti ..ony ty bílý indexy maj něco do sebe .)
    VACA
    VACA --- ---
    DRAGON: díky za osvitu, -to musí vypadat dost nepatřičně ten trhavej pohyb ručičky v takovejhle hodinkách...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a to je dobře! .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VACA: tohle



    VACA
    VACA --- ---
    KALIBAN: za koliks je prodals? aspoň za 20k ? :DD D

    mg a co je v teh skvostech vůbec za stroj?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam