• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    Zdravím Vás,

    mám takový menší problém. A nevím kam jinam se obrátit. Koupil jsem si hodinky Casio G-Shock - GA-100-1A2ER a mám k tomu jen anglický návod. Už dva dny se snažím nastavit ručičky, aby ukazovaly kolik je hodin. Máte s tímto modelem někdo zkušenosti? Velmi bych je uvítal. Díky
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    aha tak to potom jo...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja je urcite nekoupim., prisel sem si sem jenom zakerovat ")
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Ta luneta je poskrabana a tah je trocho onoseny,jinak luneta u dusaka 3600 vcetne prace a ma ji skladem,myslim že ty hodinky nejsou za spatnou cenu .
    Jinak tady mam jedny seamastery s oranžovou lunetou nedobitý jako nový s kartama a krabicí kluci ale za 65 :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: podle stavu tahu bych rekl že jsou dobity poměrně dost...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ta luneta je tak ojebana., nebo ja na tom folie nebo je to fotakem ?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Nabizim tyhle Seamastery , v dobrym stavu s komplet dlouhym tahem,kartickou a pouzdrem. Jedna se o omega seamaster professional quartz . Cena pro nyx 22000.- Rychle = sleva

    obrázek.JPG (2309835 B)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VACA: v tom je vyhoda Aclass fejku za litr, muzes koupit obe :)
    VACA
    VACA --- ---
    KALIBAN: já sem jen tak vyzvídal, ale 50 to je koupě života! Jó kdybych se rozhodoval mezi zelenejma a černejma rolexama tak bych si je asi taky koupil jak řikáš
    KALIBAN na zkoušku, a nejlíp oboje :D v krámě za 20minut bych to asi nerozetnul takovej kauf... a pak bych si určitě řikal že sem si měl koupit ty druhý.:D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SLAMITCH: neboj, zaplatil sem s nima vcera veceri :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: za mne dobry, ja K. znam osobne a dobre, tak tezko soudit ;))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SLAMITCH: to je teda smutny ze to neni poznat:)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    KALIBAN: Jak tam neni smajl, takrka mi prijde, ze to s tim prodejem pises vazne, ac je to absurdni. Pls, uklidni mne :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: tak to at jdou do prdele fasisti :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: To mi fakt neprijde. Nicmene posty z "chatovacich" klubu se ti stejne do tech 50ti nezapocitavaji, to musi bejt opravdu hodinkovy posty.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: nevim, obcas najdu neco dobryho, ale jediny zivy auditka jsou ty chatovaci... do kterejch postnes chat stejne jako ostatni a uz dostanes pres prsty no..


    MORVAGOR: nepostuju nikam, zatim nesmim tak honim posty rychlosti 2 - 3 za den :)

    Problematika fejku je pomerne zvlastni... me osobne na tom bavi, mit na ruce neco, co bych tam jednou chtel mi t v originale a zjistovat, jestli me to bavi, nebo ne.. coz treba u tech obrich IWC me bavi ukrutne a u tech carrer taky. Jinak spis nosim nejakej mid level quartz, ktery neposkrabu a ani nijak neznicim. Nicmene nakupy v thajsku byly proste cool :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HORKY_KAFE: tři KIA ? :d
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KALIBAN: Asi chodis do spatnych diskusi, treba takova diskuse o primkach je taky docela vyzivna :) A pokud davas inzeraty tam, kam nepatrej, tak se nediv, ze jsi za spamera :))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Koukame na ten stejnej Chronomag? Mne to tam prijde akcni dost... Samozrejme ze v porovnani s Nyxem je to jinde, ale stejne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam