• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DEEBEEP: To jsou ty co byly tak poškrabaný?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Tak dnes se vratila ze servisu krabička a v ní toto :D s novou lunetou,přeleštěné + nová baterka . Vypadají hned k světu . Cena v poště :D
    NASTY
    NASTY --- ---
    Ahoj. Potřeboval bych poradit s výběrem dámských hodinek. V těch se totiž skoro vůbec nevyznám.
    - Pro ženu ve věku 30 let.
    - Na běžné každodenní nošení. V zaměstnání nemají žádný dress code, má odbornou inženýrskou pozici. Obléká se elegantně, nenosí ale skuně ani kostýmky a podobně. Měly by snést i sportovnější kombinaci oděvu.
    - Cena +/- 15 000 Kč.

    Díky za tipy :-).
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jo ty sou dobry.. ty ma sef. :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    hned jak prodam jedny drahý hodinky jdu do toho :D

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CORNELA: proc nakonec tenhle model? Me strasne nadchly aqua terry, ale jsou mi maly :(
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    CORNELA: S U P E R !
    JOPS
    JOPS --- ---
    THX_1138: asi zjistila, ze to neni treba :)
    DOTY
    DOTY --- ---
    CORNELA: Paráda! :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Fotky !

    Desktop.rar (9674098 B)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Prodám

    Tissot PRS 516 dobrý stav,nový řemínek , nová baterka , cena 2800.-
    Jacques Lemans super stav,cena 1500.-
    Jacques Lemans F1 dobrý stav,nový řemínek, cena 2500.-
    Victorinox swiss army,dobrý stav,super hodinky ! ! cena 3500.-
    Brequet fejk :D automat,hezky provedeni bez reminku cena 500.- :D

    Rolex submariner 116610LN komplet vcetně kartiček,krabice,cestovniho pouzdra,kotvičky,rukavice. Satv jako nové nošené rok, cena 125 000.-
    (na tento model je čekací doba 5 měsíců)

    Omega seamaster planet ocean chronograph,komplet včetně záruky,karet pouzdra cestovního pouzdra,po servisu u dušáka , model X166 na velkém tahu , v super stavu !!!
    cena 85000.-

    Dál tu mam: cestovní pouzdro rolex 500.- kč , cestovní pouzdro Breitling 500.- kč


    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MASLAM: dokad ti nespadnou na zem ... sou to strašný šméčka .
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    Už se mi to konečně podařilo nastavit a doufám, že to chvilku vydrží :D
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    proklikejte se na svetovy cas a zvolte kde jste, pokud cas neni spravne, pridrzte adjust (asi nejaky tlacitko nebo co) a melo by to rict DLS a pak zvolte Ne a manualne nastavte cas jako hodiny, minuty a potom kliknete na mode nebo adjust a melo by se to zresetovat.
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    KALIBAN: Díky, stejně jsem z toho hrozně chytrej a stejně netusím jak to udělat.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja nasel tohle
    Click through to the world time and choose where you are, if the time isnt right where you are hold down the adjust and it should say dls and then make that say no and then manually config the time like hour n mins and then click mode or adjust again and it should reset, had mine not even a day, got it form a mate who was out afgan, its an awesome watch
    AdChoices
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    KALIBAN: http://www2.casio.co.jp/manual_pdf/wat/en/pdf_search.php?MODULE=5081

    tenhle návod mám doma a hnedka na prvních stránkách je nastavit datum a čas, takže jsem to zkoušel podle nich a ručičky mi ukazují jinak než digitální. Ručičky mám posunutý o 31 minut.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MASLAM: postni link na navod, ja ti to najdu...
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    Zdravím Vás,

    mám takový menší problém. A nevím kam jinam se obrátit. Koupil jsem si hodinky Casio G-Shock - GA-100-1A2ER a mám k tomu jen anglický návod. Už dva dny se snažím nastavit ručičky, aby ukazovaly kolik je hodin. Máte s tímto modelem někdo zkušenosti? Velmi bych je uvítal. Díky
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    aha tak to potom jo...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja je urcite nekoupim., prisel sem si sem jenom zakerovat ")
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam