• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MASLAM: dokad ti nespadnou na zem ... sou to strašný šméčka .
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    Už se mi to konečně podařilo nastavit a doufám, že to chvilku vydrží :D
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    proklikejte se na svetovy cas a zvolte kde jste, pokud cas neni spravne, pridrzte adjust (asi nejaky tlacitko nebo co) a melo by to rict DLS a pak zvolte Ne a manualne nastavte cas jako hodiny, minuty a potom kliknete na mode nebo adjust a melo by se to zresetovat.
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    KALIBAN: Díky, stejně jsem z toho hrozně chytrej a stejně netusím jak to udělat.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja nasel tohle
    Click through to the world time and choose where you are, if the time isnt right where you are hold down the adjust and it should say dls and then make that say no and then manually config the time like hour n mins and then click mode or adjust again and it should reset, had mine not even a day, got it form a mate who was out afgan, its an awesome watch
    AdChoices
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    KALIBAN: http://www2.casio.co.jp/manual_pdf/wat/en/pdf_search.php?MODULE=5081

    tenhle návod mám doma a hnedka na prvních stránkách je nastavit datum a čas, takže jsem to zkoušel podle nich a ručičky mi ukazují jinak než digitální. Ručičky mám posunutý o 31 minut.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MASLAM: postni link na navod, ja ti to najdu...
    MASLAM
    MASLAM --- ---
    Zdravím Vás,

    mám takový menší problém. A nevím kam jinam se obrátit. Koupil jsem si hodinky Casio G-Shock - GA-100-1A2ER a mám k tomu jen anglický návod. Už dva dny se snažím nastavit ručičky, aby ukazovaly kolik je hodin. Máte s tímto modelem někdo zkušenosti? Velmi bych je uvítal. Díky
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    aha tak to potom jo...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja je urcite nekoupim., prisel sem si sem jenom zakerovat ")
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Ta luneta je poskrabana a tah je trocho onoseny,jinak luneta u dusaka 3600 vcetne prace a ma ji skladem,myslim že ty hodinky nejsou za spatnou cenu .
    Jinak tady mam jedny seamastery s oranžovou lunetou nedobitý jako nový s kartama a krabicí kluci ale za 65 :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: podle stavu tahu bych rekl že jsou dobity poměrně dost...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ta luneta je tak ojebana., nebo ja na tom folie nebo je to fotakem ?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Nabizim tyhle Seamastery , v dobrym stavu s komplet dlouhym tahem,kartickou a pouzdrem. Jedna se o omega seamaster professional quartz . Cena pro nyx 22000.- Rychle = sleva

    obrázek.JPG (2309835 B)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VACA: v tom je vyhoda Aclass fejku za litr, muzes koupit obe :)
    VACA
    VACA --- ---
    KALIBAN: já sem jen tak vyzvídal, ale 50 to je koupě života! Jó kdybych se rozhodoval mezi zelenejma a černejma rolexama tak bych si je asi taky koupil jak řikáš
    KALIBAN na zkoušku, a nejlíp oboje :D v krámě za 20minut bych to asi nerozetnul takovej kauf... a pak bych si určitě řikal že sem si měl koupit ty druhý.:D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SLAMITCH: neboj, zaplatil sem s nima vcera veceri :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: za mne dobry, ja K. znam osobne a dobre, tak tezko soudit ;))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SLAMITCH: to je teda smutny ze to neni poznat:)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    KALIBAN: Jak tam neni smajl, takrka mi prijde, ze to s tim prodejem pises vazne, ac je to absurdni. Pls, uklidni mne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam