• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    jak mužeš na TH napsat že to je ekl.. a sam nosit na roce věc od Dieselu
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    STEPNI_VLK: certina ds podium square? není to teda žádnej high-end, ale nevypadají imho zas tak nejhůř...

    SwissTime - CERTINA DS Podium Square Chrono
    http://www.swisstime.ch/pgs/rwi-pgs-prod-lgs-en-idp-1351.html
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    STEPNI_VLK: nahod prosím něco co se líbí tobě
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Monaco tedy vcelku eklhaft - obzvlášť tenhle typ povrchové úpravy kůže tahu je pro mě těžce neprůchozí. Působí na mě kapku lacině, až "kolotočářsky". IWC ve stříbrné verzi nevypadají nejhůř, ale není to žádná pecka, ze které bych se posral blahem. Bell & Ross jsou docela zajímavé (asi nejblíž mému "ideálu"), hlavně tedy tou barevnou kombinací, ale celkově mi evokují spíše nějaké nástěnné hodiny. :)

    Nicméně klidně občas něco nahoďte, když na nějaké ty hrany narazíte, ať je to tu pestřejší. ;)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    a nebo jeste beel and ross


    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pripadne jeste:

    IWC Schaffhausen | Fine Timepieces From Switzerland | Collection | Da Vinci Family | Da Vinci Chronograph
    http://www.iwc.com/en/collection/davinci/IW3764/
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    STEPNI_VLK: no jasne., monaka.. ! nejvetsi klasika klasik.. :)

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Asi to bude znít divně (a pro výběr hodinek je to vyloženě katastrofální), ale mně se prostě nelíbí klasický kulatý tvar hodinek. Kolikrát mě i docela dost zaujme design ciferníku, ale ve výsledku to zabíjí právě ona kulatost.

    Dělají vůbec takové ty (nejen v této diskusi) uznávané, kvalitní a drahé značky nějaké hranaté designy? Poněvadž z těch obrázků, co sem občas házíte, jsem nabyl dojmu, že přes kulatost nejede vlak..
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tak nejaky ty lepsi obrazky...

    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Prodám Omega seamaster quartz,uz jsem je jednou inzeroval tady,ted jsou navic po vycisteni a serizeni,oboji u Dušáka kde menili i lunetu a baterku,takže jsou po velkme servisu . Jsou to big size 41 mm krásný Bondovky .
    Prodávám hodinky v přepravnim boxu a s kartou . Cena 20000.-

    post-22760-063921600 1349377003.jpg (1752107 B)
    LELI
    LELI --- ---
    Na turbo mam jinou otazku - proc casto hodinky s tourbillonem nejsou automaty a maji jen manualni natah?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Asi naivni otazka, ale ma Tourbillion nejakej realnej pozitivni efekt na chod hodinek?
    Nebo je to "jen" velmi impresivni kousek strojariny na ruku?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KOUDY: Greubel Forsey jsem cca dva tydny zpatky videl v Marcus Watches v Londyne a prekvapilo me, jak jsou obrovsky, podle me az nenositelny. Ale jsou to teda pekelny strojovny. Nenositelny uz jsou teda cenou, to jsou stovky tisíc EUR/liber.)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    RCROW: nemam zadnou uroven...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Mne je ten Hoblot tak proti srsti.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam