• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: hlavne na cifernik nesahej jestli je chces nekdy treba poslat dal.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: jakmile todle udelas, ztrati cenu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Prosim, mel bych prosbu: dostal sem k vanocum krasny kapesni hodinky Longines po mem dedeckovi hodinari, fakt prima dar :) a ja bych je rad nekam odnesl aby je vycistili vizualne, jdou krasne, vydrzi cca 20 hodin natazene a zpozdi se ke konci o necelou minutu, coz mi bohate staci, stejne je spis budu mit na pamatku v krabicce.
    Poradili byste mi kam je zanest? A kolik si tak pripravit penez na takovou obnovu?

    Chtel bych vycistit a zvyraznit znovu hlavni cifernik, mozna vymenit sklicko (ktere mi prijde, ze je plastove, ale mozna se mi to zda), vylestit komplet stribro, ve kterych je strojek ulozeny.. atd, drobne fixy zkratka.
    dik za radu



    DOT
    DOT --- ---
    se mi ty Radiomiry zacinaj libit...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: okamzite objednat :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    87HIGHFLYER: chrčání to korunku a vymezuje to druhou pozici ,když chceš hybat jen s hodinovou řučičkou...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DEEBEEP: je to i nějakym způsobem reálně funkční nebo je to čistě design?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    PPAVON: maj na to patent...
    PPAVON
    PPAVON --- ---
    Zdravím, zaujali mě kryt korunky na hodinkách Panerai. Je to čistě jejich systém nebo jsou i jiné značky, které něco takového dělají? Díky
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: Tak ani tu trojku ne...
    Seiko Men's SNK809 Seiko 5 Automatic Black Canvas Strap Watch: Watches: Amazon.com
    http://www.amazon.com/Seiko-SNK809-Automatic-Black-Canvas/dp/B002SSUQFG
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: ty nejvetsi ani nechci..mam maly zapesti:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja nevim proc jsem mel pocit, ze stojej k desitce... asi nejakej zkrat, zadna takova informace tady neprobehla. Sup koupit!! :-P
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    V tomhle modelu je tusim kalibr 7S26, kterej fakt prezije temer vsechno. Lowend Seika jsou znamy tim, ze prezijou X let bez problemu, ten strojek uz se dela snad 30 let a furt je spolehlivej. Za tri litry je to super stroj, min presnej nez ETA a bez hackingu (nemuzes presne nastavit vteriny), ale na to asi v tyhle cenovy kategorii nasrat.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam