• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    PREMET
    PREMET --- ---
    TANTRAMAN: Díky, koukal jsem na ně na webu a jsou parádní. Byl jsem i v Palladiu, ale nemají ty co jsem si vyhlídl. Koukal jsem, že by je měli mít i v hodinářství naproti Palladiu a ještě někde na Harfě. Nevíš, zda se dají sehnat i jinde? Přeci jen bych si je chtěl nejdříve prohlédnout osobně:-)
    BTW. Další doporučení značky by nebylo??:-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAGON: neee bilyyyyyyy ? :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Dekuji za radu, jsou paradni. Ale jak jsem psal, preferuji podporu ceske znacky.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: neni o sklu, ale o pouzdru. sklo nerozbrousis na hodinkach, tak mozna akryl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: predpokladam ze tim chce rici, ze nebyly skrabnute a sklo tedy tencene brusem.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    pěkný jsou oboje. btw co se rozumí tím "broušením"?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DRAGON: Ty černý se mi líbí víc, tak jednou až nebude potřeba vrážet peníze do bydlení, tak o tom taky začnu přemýšlet
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSEQUI: tohle jsou moje TOP ever hodinky, v teto kombinaci:



    jednou, az se nekde objevi na bazaru, tak nebudu vahat :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DRAGON: Hezkej kousek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: proste klasiky nejvetsi ;)



    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: podíval bych se, ale ty nezobrazitelný připojený soubory na chronomagu mě serou...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: a co takhle si kousicek priplatit a mit jenom ty nejkrasnejsi hodinky na svete?

    IWC Portuguese Chronograph - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/58839-iwc-portuguese-chronograph/page__pid__897996#entry897996
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    vostoky ! :-)
    PREMET
    PREMET --- ---
    Zdravím, chtěl bych se zeptat a poprosit o radu ohledně náramkových hodinek. Chtěl bych si nějaké koupit, ale jsem absolutně nepolíben tímto světem.
    Moje představa je následující: ručně natahovací strojek, spolehlivé, jednoduchý a přehledný ciferník, počítadlo dnů, alespoň krapet vodotěsné a poslední co mě napadá je kožený, nebo látkový řemínek, ne kovový.
    Děkuji za jakoukoli radu - značku, obchod,....
    Jo a cena do 8000,-
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATHY: nejsem si uplne jistej, tak nechci rozvadet nejaky teorie, ale videl sem nejakej dokument o IWC a on tam byl taky a predavali si na podiu nekolika lidem hodinky v krabicce, tak tipuju ze asi dostal taky, bylo to o nejakym veslovani nebo yacht klubu ve svajcu.
    MATHY
    MATHY --- ---
    DRAGON: od koho je dostal?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATHY: taky bych nosil, kdybych je taky dostal :)
    MATHY
    MATHY --- ---
    KAZAAM_32: tyhle IWC nosi knize :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam