• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: jak pise BEEBLEBROX, jestli ti neprisel divnej od zacatku, tak na to asi nemas cuch... ja bych proste nikomu, koho neznam dobre, nedal svoji vec do ruky s tim ze mi priveze prachy, to si proste sere clovek do vlastnich dlani..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak ty lidi na chronomagu sami pisou ze tam byl regnutej asi dva roky apod...zlodeje mnohdy nepoznas na prvni pohled zejo..:)..odemne treba deebep koupil mobil za 8k naprosto bez problemu a az pri druhym kseftu se projevil jako zmrd
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja nevim, jak se tohle muze stat, preci nikomu nedam vec, kdyz ho neznam, ne? z ruky do ruky, vymluvy typu "mam to doma, privezu do hodiny"... jako sorry, to ste tak naivni? :) mne se tohle stalo asi v 17ti letech, sem dodneska tomu cloveku vdecny, ze mi ukradl 3 tisice, ktery sem mu dal za jeho mobil, kterej prodaval a "musi pro nej domu", rok chodil k nam do firmy, od ty doby tam nebyl ani jednou :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    TEKKIT: Nelámat, rovnou sekat, jako se to dělá v arabském světě. Pak by si lidé sakra rozmysleli, jestli někoho okradou či něco ukradnou..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no uvidime..resi se to hromadnou zalobou
    PINGVINS
    PINGVINS --- ---
    KOUDY: Já bych to rovnou zabíjel. Žádnej soud, žádná porota, rovnou na popravu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KOUDY: zlámat pazoury:/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    koukam ze id deebep ktery mne okradl od 20 tisic na fotaku ktere mi dodnes dluzi je znamy i na chronomagu

    Podvodník roku, ostuda fora gentlemanů "Pavilion" - Strana 3 - Ostatní diskuse a zábava - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/...c/63458-podvodn%C3%ADk-roku-ostuda-fora-gentleman%C5%AF-pavilion/page-3
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CODE
    CODE --- ---
    Hyetis Super Watch Has 41MP Camera, Price Made For Spy Agents | Pinoytutorial Techtorial
    http://pinoytutorial.com/techtorial/hyetis-super-watch-has-41mp-camera-price-made-for-spy-agents/

    TVRDAS
    TVRDAS --- ---

    me nove :) ve skutecnosti je sklicko az do kraju pres stupnici tachymetru
    ZARA
    ZARA --- ---
    zajtra idu konecne "ujovi doktorovi hodinarovi" na repas

    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    vintage Fortisky
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    musim rict ze sem to necekal , je to pekne nabarveny a ten kompozit okolo je celej cernej ne nabarvenej .)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWISTRABBIT: u traseru ne. mam seiko5 a hned druhy den jsem strkal ruku kam jsem nemel a "umelecke kovani" bylo silnejsi nez ta radobytitanova cerna vrstva
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KEITHHSTER: takže poškrábání se člověk bát nemusí... super
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LEXXA: :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KEITHHSTER: no to se pak nediv ze ti tritium sviti jak novej :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TWISTRABBIT: :) to není plast , vubec nic , jsou jako nový . i ta cerna titanova barva . pecka .
    je to sklolaminát s nejakym kompozitem .)

    mimochodem dělám svářeče nuclearních zarizeni a nekdy je do prace nosim ..
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KEITHHSTER: jak se chova to plastovy pouzdro, jak se škrabe?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LEXXA: safír novej primo od microtecu i s baterkou a vymenou 800 .
    más 3letou zaruku na hodinky + 10 pri zaregistrování na tritium ... a jestli sem to dobre pochopil tak ano vymenej ti je ,ale musis to poslat do švajcu ... ted je mam druhym rokem a sviti to stejne .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam