• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: na mě moc sportovní tipy hodinek :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Co je understatement?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: Tak to je tezkej kyc :) Lepsi je understatement nez opak :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: No tak to radsi nasetri a kup si poradne at nemas pak dvoje, troje za dvacku, kdyz muzes mit jedny lepsi. V pripade slabsiho cashflow bych treba do techhle (69EUR) :)) ..za tu cenu pekne pilotky.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Měl jsem na ruce i tyhle, stály snad 19 000, ale přišli mi trochu kýčovitý. Na obrázku se mi teď docela líbí :D
    Hamilton Watch · Open Heart
    http://www.hamiltonwatch.com/en/gents/american-classic/jazzmaster/open-heart/H32565555

    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    ARMADILLO: Longines, ty si brzo koupím, teď stojí 50-60k. A ty Maurice jsou jedny z Masterpiece a konkrétně tyhle klenoty stojí snad přes 120k

    Mám teď slabší cashflow, tak jsem koukal po hodinkách nižší třídy. Co jsem si zkoušel Hamiltony a Maurice okolo těch 15-30k, nelíbili se mi na ruce.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Panove co tyhle?

    M & M Chronograph Design by Georg Plum
    • Gehäuse Edelstahl gebürstet
    • Swiss Made
    • Saphierglas Anti Reflection
    • Saphierglasboden verschraubt
    • Wasserdicht 10 ATM / 100m
    • veredeltes Werk Automatik ETA Valjoux 7750 Soigne
    • 25 Jewels
    • Datum auf der 3
    • Zifferblatt silber mattiert
    • Zeiger und Indexe in schwarz
    • Ehemalige UVP 1.150,-
    • Durchmesser ohne Krone 39,00 mm
    • Höhe 14,7 mm
    • Armbandbreite 22,00 mm

    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    FRANKVFX: Mne se tedy hur ctou, ale chapu, ze az budes velky pan tovarnik tak ti na nejake minute nesejde :) kolik stoji?

    BEEBLEBROX: Pekne.. ale cim dele na ne koukam tim vice detailu, ktere nejsou 100% tam nachazim. Mozna na ruce to bude neco jineho. Na ty Longines holt nemaji.

    FRANKVFX: Tohle je dobra klasika.. tenhle cifernik se mi u Longines extra libi.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    A jednou pánové, až budu velký pan továrník....


    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: no ja to mam drobet z ruky ale uz koukam na stranky a snad neco najdu. chtel jsem sice s motylovou sponou ale clovek nemuze mit vsechno.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: ja tam proste zasel, byl jsem si oslintat nejaky Tag Heuery a zeptal se a maj tam mrte remenu, tak jsem chtel neco odolnejsiho nez kuze a pani mi dala tohle
    CARBON - Leather Watch Strap in BLACK / RED
    http://www.hirschstraps.com/...Watch-Straps-Waterproof-Sport/CARBON-Leather-Watch-Strap-in-BLACK-RED
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: to me zajima. na strankach nic nemaji a ten kaucukovej Rios me jaksi zacina srat.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MIKLO: v koscomu u bily labute jsem kupoval Hirsch kevlarovej remen.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Tušíte někdo, kde se dají v Praze v kamenném obchodě koupit řemeny zn. Di Modell, Hirsch nebo Rios?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FRANKVFX: Dojde do chronoshopu a enjoy, takovejch je tam docela mrak. Třeba chronografy od archimede jsou úžasný.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Díky za tip. Půjde se na ně podívat. Je to zatím jen přestupní stanice nad vyšší třídou :-) tak dám vědět až je budu mít v košíku
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    BEEBLEBROX: procby ne swiss made? Steinhart sice nemecka znacka, ale je tam vysoky procento swiss, takze to oznaceni swiss nosi...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    BEEBLEBROX: sakra chlape, díky za tip. Strašně se mi líbí ty Steinhart. Trefil jsi se mi do vkusu. Kouknu se, jestli si je můžu zkusit někde v Praze.
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Nějaký tip na hodinky do/okolo 20ti tisíc ve stylu těchto Longines z Master Collection? Nemusí to být automaty, ale swiss made.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam