• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: pokud ty casia jsou aspon trosku podobny eco drivum tak to sklicko vymenit jde. chce to jen najit nekoho tak blbyho ze se do toho pusti. kolega si tak menil sklicko a mel jen horkovzdusku a flasku rumu :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MADCAT: ja sen to vzdycky lestil nejakou lowendovou zubni pastou a cajk., jen pokud je to hluboka rejha., tak to de strasne pomaluu
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MADCAT: good luck .)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TOMMY_: no když ti řeknu, že jsou to casio, tak mně tu bude porazeno, ať to hodím do popelnice, takže rači budu mlčet :) no uvidíme, ve volné chvíli to vyzkouším... vyměnit nevím jestli to sklíčko pujde - nejsu si jistej, jestli není nějak nerozebíratelně spojený s pod ním uloženým solárním článkem, kterej je po obvodu toho sklíčka...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_: nebo diamantovou pastou.. pokud to nepujde, ale tak jako tak pocitej ze s tim bude srani., jestli to neni lepsi nechat si sklicko vymenit., na jakejch je to hodinach ? http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&goto=1932539&rid=5666
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MADCAT: zubni pasta , voda a hadrik., mensi skrabance rozlestis
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MADCAT: nebuď posera, přinejhorším budeš mít něco jako tyhle limitkový fortis... ;)
    olízneš a vidíš kolik je



    MADCAT
    MADCAT --- ---
    potřebuju vyleštit škrábanec na minerálním skle, je docela viditelnej a sere mě :) je to běžnej servis v hodinářstvích, nebo se do toho lze nějak pustit sám? našel jsem něco o nějakých mikronových brusných pastách, ale nevím nevím... su levej a nerad bych z toho měl pískovaný sklo :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    SARRI
    SARRI --- ---
    KOUDY: a stale na ne ceka ;(
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    WOJTYLA: zatím čekáme, až nám přijdou. ale jsem si jistej, že jakmile dorazej, tak tu o tom uslyšíš :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    WOJTYLA: odkud myslis, ze hodinky za 95$ budou? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    par lidi je tu ma objednany...zkus filtr..imho vypadaj super a sou za dobrou cenu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Klici prosimvas vite neco vo tech MVMT hodinkach? Dost se mi libej a uvazuju vo nich, ale nevim esli to nejni jen predrazena cina z DX. predem diky za vecny komentare.

    Black/Tan Leather - STORE
    http://www.mvmtwatches.com/store/black-tan-leather.html
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TVRDAS: tak vypadaj mnohem líp nez na obrazku ..
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TVRDAS: sineváhal .)
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MIKLO: dik za tip ;)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BEEBLEBROX: výborný
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    láska

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam