• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TVRDAS: Myslím, že ten si mohl origošů svýho času koupit plnej kýbl .)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: Nejezdíš v nějaké potuněné audině? Bych si tipl, že tohle bude podobné její zůstatkové ceně, možná spíš víc ;-)
    TVRDAS: Ale proč by je nosil, když může mít origo, že... :-)
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    TVRDAS: tim nechci rict, ze by nemohl fejky mit :D
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    TVRDAS: tak ja myslel, ze to jsou fejky a oni patri Liamovi z Prodigy ;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KATTY1987: nejaka predstava o cene by se hodila... aspon tak zhruba
    KATTY1987
    KATTY1987 --- ---
    Cao Cao, mam na prodej dvoje hodinky. Prvni:
    Panerai Luminor Regatta Chronograph - Executed to celebrate the 2008 Panerai Classic Yachts Challenge, Unique edition of 500 units
    Luminor Regatta Chronograph PAM00308 - Collection 2008 - Watches Officine Panerai
    http://www.panerai.com/en/special-editions-collection/2008/320-luminor-regatta-chronograph-pam00308
    Nikdy nenosene, vsechny doklady od hodinek mam k dispozici. Vice informaci ci dotazu do posty, prosim jen seriozni zajemce...
    Vice fotek hodinek: http://katty1987.rajce.idnes.cz/Panerai/
    Jmeno: nyx Heslo: nyx


    MIKLO
    MIKLO --- ---
    SKATEMURAI: Btw. těmi "třemi korunkami" myslíš tři subciferníky nebo korunku a dvě tlačítka? Korunka je jenom to otočné kolečko, kterým nastavuješ, případně natahuješ hodinky. Jinak typu hodinek, který sháníš, se říká chronograf, možná ti to trochu usnadní hledání. A co se týká řemenu, tak se zkus kouknout sem http://www.strapshop.cz/
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LEXXA: ty posldeni seika sou dela ok
    FINSON
    FINSON --- ---
    SKATEMURAI: Kožené řemínky jdou dokoupit zcela běžně, je na tobě, jestli si koupíš tovární výrobek (třeba značka Hirsch není špatná), nebo si necháš vyrobit originál na zakázku - měl by to umět každý brašnář, Šíma je takový nejvyhlášenější, krom toho, že fakt umí.
    Prohazovat na hodinkách si je můžeš sám, hodí se mít na to dedikovanou hodinářskou vidličku, nejkvalitnější (a samozřejmě nejdražší) je švýcarský Bergeon - třeba já mám tool nr. 6767 se dvěma velikostmi vidliček (3mm pro kožené řemínky a 1mm pro kovové tahy). Jinak punkeři to samorřejmě zvládnou tupým nožem :-)

    S výběrem ti nepomůžu, jsem lama, hodinek jsou hromady a člověk si musí vyjasnit, co se mu líbí a co ho bere za srdíčko...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: trvas na ceskem shopu nebo ti staci international warranty?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: pokud se nepletu tak to je vybastardena kopie cartier 18k (tusim!). hranate hodinky proc ne ale vocamcad pocamcad.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SKATEMURAI: tohle neni muj styl ale pokud se ti tydle tvary libej tak proc ne. Osobne bych si asi nekupoval hodinky modnich znacek. Nicmene napis koli mas na hodinky oenez a sou tu vetsi machei na hodinky nez sem ja. Jiste se ti tu dostane rad kvalitnich.

    Jinak pasky je nejlepsi si nechat usit u Ondry Śímy.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ha, pozdě.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SKATEMURAI: ma je tu pulka osazenstva:-))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    MVMT, byly tu asi tisickrat.)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Tak v tom případě jsme ve 100% shodě.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: myslim ze jsem koukal na nejake 11ky nebo 13ky. uplne nejvic entry level. strojek 7S36 asi. na amazonu neco malo pres 50$, u nas nejlevnejsi za sedmicku. a cau proste.
    co se tyce ceny co nasazuje seiko nemuzu rict ani popel.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SKATEMURAI: to vubec nejsou oblekovky, ty si muzes v pohode vzit uplne k cemukoliv a orzhodne tim nikoho nepohorsis
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Já se tím nehodlám řídit, já se ptám, co si o tom myslíš :-) Mně osobně přijde Seiko cenově OK, jenom ho teda nesmíš kupovat v českým Koscomu ;-) Ale to není problém Seika, to je obecně problém českých překupníků.
    SKATEMURAI: Ono dnes už se to tak neřeší. Přísně technicky vzato nemají potápky co pohledávat v obleku, a jak to s nimi Jamesi Bondovi sluší, že... takže za mě OK (ale já nejsem módní guru).
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SKATEMURAI: ktery treba myslis?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam