• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    WHITEANGEL: Tyhle osklive Hubloty stoji STEJNE jako CELE NOVE Ferrari? Tak to fakt nevim, proc se o tom jeste bavime..
    Ted jsem prijel z Dubaie. Presne mi ty hodinky sedi k mistnimu stylu, kdy chces ukazat jak jsi na tom financne tak si do zlate (ruzove, smoulove modre...) folie potahnes Bentley a je to pak jako nosit cedulku "Money can't buy class".
    LELI
    LELI --- ---
    WHITEANGEL: Nevim no, me to prijde co se tyce noseni uplne k hovnu, asi ani za 100 dolaru bych je nechtel (nejde o vyrobce ani cenu co mi na tom vadi), leda za par slupek pokud to ma nejakej hezkej pohyb kdyz to tika a byla by zabava se na to divat aby to aspon mohlo stat na stole... Nosit asi v zadnym pripade. Bohuzel by se tohle v mym pripade dalo napsat asi ke vsemu od hublotu co sem kdy videl - i kdyz tady je to nejvic "wtf and dislike pocit".

    Pokud si to nekdo koupi "aby ukazal ze na to ma" tak mu to preju, ale pozna to jen par lidi co hodinky sleduje, ktery by poznaly i jakykoli jiny funkcema nabity a min debilni hodinky. Pro normalni lidi je to neco jako auticko z kindervajicka nebo hodinky s kalkulackou - vypada to jako kram od vietnamcu za dve stovky.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WHITEANGEL: Jasně. Jak se z toho bude odečítat čas za normálního provozu?
    Argumentem samozřejmě může být, že tohle nejsou hodinky pro normální provoz - s tím bych souhlasil a šel bych ještě dál: Podle mě to nejsou hodinky :-) Ale jako kus moderního výtvarného umění je to úchvatné, o tom žádná :-)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Ale jako prostě jo čím víc na ně čumím tím víc se mě líbej jsou takový správně divný/perverzní...

    http://www.youtube.com/watch?v=bdKfMHRBe6A
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Aha tak už vím je to čas reservy natáhnutí který se dělá nějakým spešl šroubovákem :))

    A koukám cena je též příznivá jen 6 mio +- přepočet :))
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    FINSON: Jasně je to tam popsaný je 10:05:30

    Akorad nevím co ukazujou ty číslíčka nalevo :))
    FINSON
    FINSON --- ---
    WHITEANGEL: Já do toho nechtěl moc rejpat, ale: Poznáš, kolik ten bazmek ukazuje hodin?
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Na mně 32mm vypadá takhle - ale jak jsem psal, ty Citizeny mají mnohem výraznější nožky, nechal jsem se zmást :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    WHITEANGEL: Bych radši nosil ty Casia o příspěvek níž...
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Co takovýhle ?

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    zrejme nejaka limitka no..
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Dnes jsem byl překvapen ..

    Casio hodinky A158WA-1D | hodinky, hodinky eshop, gabbana hodinky, armani hodinky, gue
    http://www.suprhodinky.cz/casio-hodinky-a158wa-1d/d-78563/



    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Tak ověřeno, jsou to skutečně 32mm.
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Jsou hezký, hele. Takhle to vypadá, že by to i 32 být mohlo, ale pořád se mi to nezdá :-) Mají dlouhý nožky, klamou tělem :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Tady je fotka víc z dálky:



    Ale musím říct, že se mi fakt líběj a vypadaj v super stavu. Myslím, že za 420 korun o něco lepší volba než Casia z obchoďáku :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    jojo poridit vintazni hodinky nad 36mm je monster problem.. nejaky jsem videl a na moji ruce jsou jak petikoruna..

    nicmene jsou hezky hele.
    LELI
    LELI --- ---
    BOBASH: 34 ma treba rolex air king, 36 je normalni panska velikost...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Já jsem je měřil než jsem odcházel z domu, ale měl jsem na to asi 5 vteřin - víc než 34 mm to není určitě. A telefon na blízko zkresluje jak prase :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Schválně je prosím změř, až budeš mít chvilku. Jinak by ta fotka musela být zkreslená fakt hodně :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Na tý fotce vypadaj v poměru k ruce větší než ve skutečnosti. Jinak jak je to s velikostma jsem teď právě zkoumal - a před těma 40 rokama to fakt bylo normální. Což vzhledem k tomu, že nejspíš tak nějak starý budou, docela sedí. Každopádně si na ně docela zvykám, asi na Aukro nepůjdou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam