• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    A tady za super cenu.

    Hodinky SUUNTO CORE ALU DEEP BLACK - testovací - Qsport.cz - nejlepší ceny sportovních potřeb.
    http://www.qsport.cz/...uunto-core-alu-deep-black-testovaci-velikost-ns_z40509/?id_variation=1286339
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: ale kulovy. Goretexovy bundy taky nechapu a pohorky a rejoice kalhoty a krosny , ale core black vypadaj dobre samy vo sobe. Zadny horolezeni z nich necumi.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    WOJTYLA: asi jako goretexova bunda v tramvaji.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: vypadaj super i ke casual.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    WOJTYLA: on ale nepsal, ze leze na anapurnu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ZAPPO: suunto core black se jmenuje odpoved na tvy pozadavky.
    SHARK
    SHARK --- ---
    No a tady porovnani s mejma Militarama

    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK
    SHARK --- ---
    Tak jsem se konecne dokazal zastavit u nasich a nafotit ty hodinky, takze poprosim o radu zda nechat zrestaurovat

    Predem se omlouvam za vic postu (inyx a pouze jedna fotka)

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DEMONOFANARCHY: to mi rekni ty.
    Seiko SNK809K2 Mens Nylon 5 Military Automatic mens watch SNK809
    http://www.skywatches.com.sg/...k2-mens-nylon-5-military-automatic-mens-watch-snk809-best-buying.htm
    a tomu shopu vazne nedelam reklamu. mel jsem ho otevrenej ve vedlejsim tabu.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DEMONOFANARCHY: tyvole to je cena!
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ZAPPO: zalezi co se bude libit tobe, jak mas silne zapesti a podobne. sel bych do quartzu protoze nejde odhadnout pod jake zatezi ten strojek bude. pak uz je to ciste o penezich. titanove pozudro se min poskrabe ale je drazsi. to same se safirem/mineralnim sklickem.
    jak si rikal ze bys rad aby se ti zevnitr nespotilo sklicko tak z meho pohledu u kvalitnejsich hodinek je toto padny duvod k reklamaci. vzhledem k tomu ze do ted si zadne nemel tak radsi si zajdi do kamenne prodejny.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    LEXXA: Ve skutecnosti jsem vygooglil ty trasery a je to hodně blízko tomu po čem jsem koukal. Nějakej konkrétní model, kterej ti přeijde dobrej?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ZAPPO: z toho co rikas vyhchazi asi nejlip damasko ale tohle je veru trosku jina cenova kategorie.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Díky za rady, byť jsem fakt doufal, že mi řeknete něco povzbudivého, tak chápu, že to tak mohlo jen těžko být. Svého času nabízelo Tchibo podobné hodinky cca za bůra, bohužel jsem to tehdy prokoučoval, je to pár měsíců nazpět. Ty mne designově naprosto upoutaly a dokonce jsem na ně potom četl i nějaké poměrně pochvalné recenze. Pak je ale z nabídky stáhli a já už je nevypátral. Tyhle co jsem sem postoval, jsou těm od Tchiba nejpodobnější.

    Projel jsem nabídku Citizen i Seiko a nic mne tam neupoutalo. Vše je buď příliš prosté, nebo zase moc extravagantní. Tahle tmavě hnědá s jakože-karbonovou strukturou se mi prostě líbí... :(
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    LEXXA: Horší podmínky jsou v podstatě třeba turistika za deště, spaní několik dní venku atd. Fakt nic extra, nepotřebuju ponor do dvouset metrů, jen by bylo fajn aby se mi po dešti nezapařilo sklíčko zevnitř a písek v kapse aby nedoškrábal displej do nečitelna - a aby za tmy bylo možný číst čas (ať už osvětlením nebo fluorescencí).
    Rozpočet jsem moc nerozmýšlel, nemám představu, ale spíš míň - pořád je šance, že je prostě na ruce nesnesu.
    A o hodinkách nevím vůbec nic, mám jen základní vkus:) takže kilový gshocky tuším, že k obleku ne-e. Ideálně tipy s odkazama.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MADCAT: vsak jsem psal o vyjimkach. Nicmene ta reprezentativnost je nejen o vzhledu, ale i materialech atd. Myslim, ze za jen o malo vetsi peniz uz se da sehnat neco, co uz ma skutecne tu hodnotu. Tohle jsou jen(nepovedene) designovky.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ZAPPO: co je vlhko a horsi podminky? ja myslel ze delas v butovicich a neni tam nejaky extra hardcore.
    jinak jaky rozpocet? co treba traser?
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Máte tip na hodinky, kterým a)nevadí vlhko a trochu horší podmínky b)vydrží dlouho na baterku c)nejsou strašidelně hnusný.
    Hodinky nenosím vůbec, ale stává se mi, že jsem někde kde mi chcípne baterka mobilu a jsem nahranej. Kdyby nebyly hnusný, tak mi vyhovujou gshocky (i zhruba cenou), ale mám pocit, že tohle bych si do práce nevzal ani já:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam