• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TAARA: zlatou Q7 predpokladam..jezdi po praze :D

    MADCAT: sou potapecsky..takze "The very latest version is equipped with a ascent timer aid that is inspired by a vintage aviation instrument, the chronoflight. This tool is usually used to monitor levels of decompression by a red and white flag."

    http://hypebeast.com/2012/8/jaeger-lecoultre-deep-sea-chronograph

    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KALIBAN: yes ,ale s tritiem by byly bombičkový , za mě taky ok !
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GILDARIUS: tyhle jsou v poradku, neurazej a poslouzej
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: hehe svet je malej. zrovna dneska jseme koukal 20 minut na reklamu na ne na letisti. uz je nechci ani videt :)
    TAARA
    TAARA --- ---
    KOUDY: zas tak hrozny nejsou :D zalezi na tom, co si k tomu vemes :D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: K cemu je ta otocna polska vlajka tam..? Nebo indoneska? :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nahodou myslim ze sou to hodinky naprosto typicke pro 20letou rusku ktere ji koupi jeji 50lety rusky pritel Nikolaj :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BOBASH: přesně tak .. každej je nějakej .)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEITHHSTER: Jo, a přijde jim normální nosit ručník místo čepice. Jejich problém.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Věřim že jsou lidé kteří je nosí a říkají že zhovadilost jsou ty co máte na ruce ... hmm ))
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    GILDARIUS: Člověk, kterej si koupí tuhle zhovadilost, si může koupit i novou občanku.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    TAARA: člověku co si koupí tuhle zhovadilost by měli sebrat občanku :-D
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Takže tohle budou asi ty šunty co ? :D ale jsou hezký
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    hlavne firmy fungujici pod jmenem prim jsou dve., jedna nejaky sunty na baterku a s podivnejma strojkama a pak puvodni elton.. pokud prim tak http://prim.cz
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Hojte mám v merku tyhle hodinky
    http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/8f4/8f450519d6787fac49ac33bb401c3ef5.jpg

    jak jsou na tom tyhle levnější primky s kvalitou (vím že jsou tohoto jména firmy dvě) dělaj to v čechách nebo to frkaj někde v číně ? Jak funguje to nastavení data a dne ?

    popřípadě podobny hodinky řekněme do 5k, musí mít safírový sklíčko

    před tím jsem měl hodinky lorus, koupil bych je znova ale ten typ už asi nedělají :(
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    Tak jsem si díky Bobashovi konečně koupil pořádný hodinky. Jsou to Seiko 5, nejspíš z roku 1986. Ještě před pár minutama mě zlobilo kolečko ukazující den v týdnu, ale jen co jsem dopsal dotaz, tak koukám, ukazuje to správně. Tak snad to tak zůstane :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    SLAMITCH: Souhlasím, tyhle jsou fakt skvělé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam