• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TOMMY_: ja jsem se vyjadril spatne.. omlouvam se.
    chtel jsem rict, proc kurva kdyz nekdo da hodinky ktery se mi libi, tak jsou pres sto litru minimalne a nejlepe pres pul milionu?

    beeee
    TOM
    TOM --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    levny hezky hodinky ale jsou...



    junghans - 13600,-



    braun - 3900,-



    Botta-Design - 8200,-
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PRoc kurva vzdycky kdyz date pekny hodinky, tak to musej bejt nejaky zkurvene drahy nesmysly?

    btw byl jsem se podivat na ty alpiny co me tu tuhle nadchly nazivo.. jsou to quartzy, stojej 26tisic a nazivo jsou hnusny jak noc... :(
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: DOT: Některé modely od BM se mi líbí, ale zrovna tohle jsou dobrý číny.
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: todle jsou oblekovky jak maji byt. uprimne to co postoval Miklo si k obleku ani moc nedokazu predstavit.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOT
    DOT --- ---
    MIKLO: damsky?
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: Btw. v souvislosti s těma Movadama a umístěním datumky na nich jsem si vzpomněl na tohle

    Movado Zenith Museum

    Podle mě jedny z nejkrásnějších oblekovek ever. Jasně, ta sedmdesátko-osmdesátková sláma z nich trochu jede (jakože fialový sako, béžový rolák a hranatý ferrari), ale uznejte, není to paráda? Troufám si říct, že každýmu kdo má rád jednoduchý a krásný věci se musej líbit. (obrázek vypůjčen od majitele z chronomagu - takhle krásný na netu nikde nebyly)
    LOOKY
    LOOKY --- ---
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    TANTRAMAN: to neni pro levaky, ale kvuli v eliokosti korunky, aby netlacila do zapesti, rika se tomu destro, je to taky u hodne panerai a jinych potapecskych mega hodinek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Introducing The Longines Twenty-Four Hours Single Push-Piece Chronograph — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/.../introducing-the-longines-twenty-four-hours-single-push-piece-chronograph

    GREGI
    GREGI --- ---
    KALIBAN:15k korun by bylo tak ok;D
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: a hele, verze pro levaky, ale predvadeno na blbe ruce.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOMMY_: je to neuctive. ale co uz... jeste nejsem dost velky zvire na to abych dostal od arabaku lambo :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: a tohle je vylozene peklo:D cina hadr...
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: az na tu velkou korunku skvely!! (na druhejch je jina se da vybrat?) ale vypadaj jak nejaky hezky hodinky do 10k;) cenu radsi nechci vedet
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam