• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GREGI: ty vypadaj dobrej..ale budou stat tak mega a vic a budou pekne tlusty :)
    VACA
    VACA --- ---
    HERR_FLICK: koukam ze kdyz mam na ruce hodinky za 300-400$ tak sem totalni nuzak... No jo budu muset poridit nejaky minimalne aspon za litr/dva abych beze studu mohl k vam do klubu...
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak co povede se to?

    Epic Smart Watch! Kairos Mechanical Smart Watch Hybrid
    https://www.youtube.com/watch?v=ndycU_dUHNQ
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    mno trochu prokoukly zase s tim Nato strapem, pak už je bude čekat jen takovej ten race/volntovej/ děrovanerj koženej pásek od Šímy...





    PHAILO
    PHAILO --- ---
    HERR_FLICK: Ja jsem prave spolu se clem a DPH dostal castku kolem $ 2000, za coz by toho mohlo byt vic - treba nejake TAGy. Pokud bude ta vysledna castka cca $ 1500, pak bych si ja osobne stejne radeji priplatil.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    VYWERN: po technicky strance sou pri tyhle cene ok, maj neupravovany ety, celkovy zpracovani cene odpovida a i kdyz nejsou upe hubeny na ruce sedej relativne dobre
    sice to neni puvodne svycarska firma, ale porad je to znacka s vic nez staletou historii vyroby, takze naky pedigree granule to ma
    pilotky ve stejny cenovy se mi libej napr. sinny, i kdyz na sobe nemaj napsano swiss made a automatic a zadni safir je za priplatek, tak narozdil od hamiltonu co prodavaj novy hodinky za 200 dolaru sinny zacinaj na 1000 a na me pusobej hodnotnejc

    PHAILO: za tuhle cenu ne, za cenu lehce pres 2k dolaru ale uz je vyber o dost silnejsi i mezi vylozene prestiznima znackama a PHAILO: joma je prave v pohode vyzkouseny
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: jasne jasne, ja mel spis namysli jako pocit z ty znacky jako takovy...
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Tyhle taky nebudou za 10k ;-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: covce na Certiny prekvapive pekny hodinky. Vzdycky jsem Certiny povazoval za takovy hodinky pro ty co chtej mit :"svycarsky hodinky chronografy mam pyco" ale maj na to 10k. Tydle jsou strizlivy pekny.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYWERN: Pochybuju, ze s nimi tady nekdo bude mit zkusenost. Radsi bych byt tebou jeste hledal reference, ten rozdil se mi jevi podezrele. Ja bych osobne hodinky pres net nekoupil, max. nejake levnejsi pres chrono24 trusted sellera.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PHAILO: ja se orientoval podle http://www.jomashop.com/hamilton-watch-h64666735.html
    A proto psal, protoze nevim jestli je to ok shop, jak je to se zarukou, co vse se mi zapocita do ceny...takhel jsem nic neobjednaval jeste.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYWERN: Za 27k mozna jo. Ale ja tam videl $ 1600, coz po zapocteni DPH a cla je o dost vic. Za 27 asi jeste ano.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DONDYS: jsou, proto jsem hledal alternativu a nasel Hamiltony. Jsem omezeny na velikost hodinek 42mm je max, co na ruku mohu dat.
    Pilot Chrono Archimede Pilot Chronograph | Chronoshop.cz
    http://www.chronoshop.cz/archimede-pilot-chrono/archimede-pilot-chronograph
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    VYWERN: To jsou archimede dnes už tak drahý? Jinak by mě také zajímaly nějaké tipy na podobné (letecké) hodinky v teto cenově relaci?
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: Powermatic 80! Vím o tom kalibru, ale limitka s ním mi unikla. Pěkný.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    me osobne ted dost nadchly tyhle
    PEKELNIK23
    PEKELNIK23 --- ---
    nádhera :-)

    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PHAILO: napr? ja prave za 27k podobne automaty sehnat nemuzu. Byly archimede, ale ty ted stoji kolem 35k. Jinak na ruce jsem mel oboje a Hamiltony vypadaji mnohem lepe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam