• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    TOMMY_: 42mm, což je pro mě ideál
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    celkem hezky., ale bude to poradne masivni prumer aka orloj ;)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    celkem očekávám nějaký mínusy kvůli tomu, že je to Nixon, ale já z nich fakt nemůžu... asi si udelam předčasného ježíška... :)
    CODE
    CODE --- ---
    Nejextravagantnější hodinky letošního roku? Vesmírný pirát – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/muzi/352914-nejextravagantnejsi-hodinky-letosniho-roku-vesmirny-pirat.html

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    TWISTRABBIT: asi tak, jinak tyhle konkretni hamiltony by mely mit odchylku max 5s/den
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    KOUDY: Daji se e-maily označit vlaječkou, popřípadě je tam nějaká další interaktivní za krom toho samotného oznámení?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    VYWERN: pokud ti ty hodinky sedí, líbej se ti a jsou v rámci rozpočtu, tak si je kup. lepší si koupit hodinky, co se líbej tobě než hodinky, který se libej ostatním. Hamilton je jinak fajn značka. Já jedny levnější hamiltony mám, moc fajn hodinky, trošku mi vadí těch 15 sekund denně, ale to už je ta automatická moda
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: no vole za 200$ to neni vubec zly! Pockam jak bude fungovat co se health funkci tyce JAHA co cekam z kickstarteru a asi do nej pujdu taky.
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: taky do nej hned jdu. todle jsem cekal od applu, MS mile prekvapil.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    HERR_FLICK: dik za info, Sinny se mi libi taky, ale rad bych se vlezl do 30k. Mozna jsem z tech Hamiltonu nadseny i proto, ze mi fakt sedly na ruku a myslim, ze to je i o tom.

    FINSON: na Swiss Made mi nezalezi, puvodne jsem chtel Archimede, ale Hamiltony mi sedely na ruce jak hrnec na prdel.
    FINSON: vidis Stowy, ty maji taky hezke pilotky, jen kde je vyzkouset na ruce.
    BONGI
    BONGI --- ---
    KOUDY: Omegy uz mam. :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BONGI: prvni super, druhy nic moc
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: ale to by pak všichni nosili vintage omegy apod...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jinak naramek od microsoftu mi prijde genialni /kdyz odbocim od hodinek/..zadny posrany iwatch ale neco co dam na druhou ruku...hned do nej jdu :)

    Microsoft Band, the smart band powered by Microsoft Health
    http://www.microsoft.com/microsoft-band/en-us
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BONGI: za 1500 liber uz muzes mit nejaky ty vintage omegy apod ne?
    FINSON
    FINSON --- ---
    BONGI: Líbí se mi filozofie značky :-) Z hodinek se mi líbí Malvern. Ty Harrisony jsou na mě moc velké, nelíbí se mi ty ručky protažené na druhou stranu za osu, a na pilotkách mi vadí plastický index na dvanáctce a lesklý lem datumového okénka. Jsem prostě asi víc konzerva a tradicionalista. Ale nad těma oblekovýma Malvernama slintám.
    BONGI
    BONGI --- ---
    Jake mate nazory na Christopher Ward (UK)? Cenove je spis stred a nize, ale davam dvoje, co se mi libi - prvni za 1500 liber druhe za 500 liber.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam