• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JAZZWEC
    JAZZWEC --- ---
    SHARK: ale ved nemusis citat 10:60. Sestdesiata minuta trva celu minutu (60 sekund). takze v pripade ktory si tu dal zacina 60 minuta 23:59:01 a trva az do 23:60:00 (ak chces za toto si mozes dosadit 00:00:00 pretoze je to to iste) kde sa to potom zmeni na 00:00:01.
    Zalezi len ako sa na to pozries. Tebe by asi viac vyhovovalo keby tam je namiesto 60 nula a do urcitej miery chapem co chces povedat, ale rozhodne to nie je fail. je to iba vec pohladu.
    SHARK
    SHARK --- ---
    JAZZWEC: daji ale nedokazi zobrazit

    Asi kazde hodinky ukazuji 23:59,59 a pak prece 00:00,00 nikdy to neni 24:00,00 ci treba 10:60
    JAZZWEC
    JAZZWEC --- ---
    SHARK: tvoje hodinky nedaju 60 minut kazdu hodinu?
    SHARK
    SHARK --- ---
    I kdyz koukam tady bude mozne mit i 24h a 60m
    SHARK
    SHARK --- ---
    A uz jste nekdy videli na numerickejch ci digitalnich hodinach na minutovce cislo 60? Ja teda ted prvne, odecist cas 9:60 je docela big fail :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JAZZWEC: me se to libi moc...
    JAZZWEC
    JAZZWEC --- ---
    PHAILO: mne sa praveze ten movement celkom paci.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    JAZZWEC: Strašné
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Nekdo z klubu? :)
    Muž třikrát hrozil bombou na letišti v Praze :: Letectví.cz :: Letecký informační server
    http://www.letectvi.cz/letectvi/Article77071.html
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: Podle mě jsou to Ulysse Nardin Moonstruck v některé ze svých inkarnací.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    co ma chrenek za hodinky? :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Ale ty by ti byly malý ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    njn, jenom nejlepsi znacka hodinek ever, neni se co divit.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUBANCZ: ty vole ty sou...
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Je fakt, že ty bys s přehledem unosil i pilotky v původní historicky správné velikosti...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: No prave ze na moji pačmáku oraseci nejni moc strizlivejch velkejch hodinek.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN, WOJTYLA: Napoprvé ve mně cuklo, ale pak jsem se koukl, jak jsou velký, a uklidnil jsem se :-) A taky nechápu, co u classy švýcarských hodinek dělá bílá datumovka v černým cifru - Japonci tohle umí poladit i u Seiko pětek za patnáct stovek, tsk tsk tsk...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Pripominaj mi trochu starou lajnu Primu jako dDiplomaty a tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam