• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BINARY_PARANOIC: omegy meho dedy co ma celej zivot pri pravidelnem servisu vykazuji +3s/den. just sayin'
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    LEXXA: :) Ok, díky oběma. Hodinky jsem nevlastnil víc jak 10 let, tak jsem si nebyl jistý, jak to s tou jejich přesností při nošení má být :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BINARY_PARANOIC: hledal bych pruser u ulozenii rucicek. tak ci tak reklamovat. pokud jsi platil MRSP kolem tech 120GBP si jen dovolim poznamku ze to uplne do kategorie "neprilis drahych" quartzek nespada. o to vic me prekvapuje ze tak ulitavaji.
    na druhou stranu... muzes si je nechat a vnimat cas... abstraktneji
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    DRAK00LA: říkal jsem si :) A čistě jen ze zvědavosti, čím to může být? Nějaký špatný kontakt u napájení (soudím podle velkého rozdílu v přesnosti při nošení vs. v klidu)?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    BINARY_PARANOIC: Predpokladas spravne, 25 vterin za 12 hodin je pruser i u mechanickyho strojku, natoz pak u quartzu.)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Zdravím a dovolím si dočasně trochu snížit úroveň diskuze :) Ale…pořídil jsem si nepříliš drahé quartzky (Braun BN0032), nicméně překvapila mě jejich nepřesnost — při běžném nošení (žádný sport) jsem včera naměřil zpoždění o 25 sekund za 12 hodin. Pokud leží v klidu na stole, jdou, zdá se, přesněji.

    Předpokládám správně, že to už je na reklamaci? :)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    STEPNI_VLK: Jestli jsi řidič autobusu nebo pojišťovák, pak je všechno v pořádku :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    dalsi kopie iwc

    Pilotky od Union Glashütte vsází na moderní střih – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...-glashutte-vsazi-na-moderni-strih.html#utm_source=szn_hp&utm_campaign=var_A
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    TOMMY_: No ja mam prave 40 něco, ted presne nevim ... a na me ruce to vypada jak damske hodinky :/ .. hledam proto neco co na mé tlapě bude vypadat normálně :-) :-D ..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: hledej na ebayji buddhist sandwood braceler, kde to drevo muzes zamenit za jade (nebyt tak krehky tak si poridim neco nefritoveho do kravatove jehly). je tam toho bambilion a pokud netrvas na nabozenskych symbolech tak to muzes mit za par drobnych.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: zalezi na to jestli chces nejaky stribrny naramky..nebo kozeny naramky..nebo koralky apod..ja objednaval i treba z asosu neco pred lety http://www.asos.com/...racelet?q=bracelet&refine=floor:floor_1001¤tpricerange=0-330&pgesize=36
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---

    Hele ja vim ze me asi ukamenujete... ale me se ty naramky na ruce kde jsou hodinky docela libej... dumam neco takovyho pro test poridit. Nicmene fakt jako kurva netusim, kam se po tom podivat. Vsechno co mi dal google jsou hrozny hnusy...

    nepotkali jste s tim nejakej shop?
    VACA
    VACA --- ---
    ARMADILLO: to se mi libi! Otazka je, jak je to ve skutecnosti tlusty a jak to v praxi prekazi ci otravuje.. Ale rozhodne je to imho ten spravnej smer jak by melo reseni smratwatch vypadat..
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja mam hodinky max do 42mm.. ale moje nejoblibenejsi maji vic klasickej rozmer ( 38mm ) a to mi prijde idealni.. cokoliv nad 45 uz je orloj imho
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: mě to přijde jako málo a to mám průměrnou ruku :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam