• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    WOJTYLA: Me by to asi bylo ukradeny
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOJTYLA: tak každej to máme jinak :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak se tedy hlásím do klubu:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER: já bych asi nechtěl nosit hodinky který byly nekomu ukradený...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOJTYLA: to klidne reknu , ja jen cekal jestli se nekdo ozve a i kdyby to byla čorka tak co ? plagiaty to bejt nemuzou , sel bych do nich hned

    kdyz jdes od billy po pravy strane na krizikovu tak tesne pred mostem ..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BINARY_PARANOIC: tak v zastavarně mužeš mít jedinou jistotu - všechno co tam je je čorka...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    …a ještě tak mít jistotu, že to není čorka :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER: bezva tip. Este tak tusit ktera zastavarna to je.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Jen tip - na florenci v jedný zastavárně mají luminox RECON pathfinder ....
    normalne stojej 10 a má je tam za 2900 .. jako nový
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdar, hele slyšeli jste někdy něco o Krysterna sklíčku na hodinkách, popřípadě máte ho někdo? V promo údajích říkají, že je to nový materiál bla bla a že může být nejspíš lepší, než safír :-D
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    ted na chronoforu na prodej slintam :-)

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Nevim proc ale vsechny smartwatche jsou festival marnosti.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BEREN: aneb soutez v tom, kdo udela hnusnejsi smartwatche... jakoze funkce dobre, ale proc to musi vypadat takhle strasne nechapu... jeste na tom pidi strapu aby to vyniklo :(
    BEREN
    BEREN --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: to mi zas prijde skoda... spoustu tech hodinek ma nejakej zajimavej pribeh a ma smysl o nich neco vedet a nemit je ciste jen proto, ze se ti libi...
    proto me treba hronze bavej milgausy, nastesti jsou pro me proste maly :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Já teda na značku, její historii nebo nějaký marketingový hovna typu "příběh" atd. seru, je mi jedno, co je napsaný na ciferníku - Panerai, Casio, Timex, Bužumbura, cokoliv... zajímá mě jak hodinky fungujou a jak vypadají. Panerai se mi nelíbí, a nekoupil bych si je ani za 150.000,- Kč, ani za litr.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já už se tady o nich vyjadřoval - tak trochu mě na nich sere jejich původ, ale to by mě musela srát i většina pilotek, tak si to snažím tak nebrat. Po designové stránce jsou OK, velikostí jsou mimo moji ligu a o ceně už vůbec nepíšu, ale mít příležitost, na ruku bych je zkusil, to zas jo...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: na nekom to vypadaji dobre. ale i kdyz jsem je mel na ruku me proste ta znacka neuchvatila.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    mně se nelíbily, nelíbí, a asi ani líbit nebudou, i když budoucnost samo neznám, že... nikdy jsem moc nepochopil, co na nich kdo vidí, to už radši plastový g-shocky :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    mne se panerai taky ze zacatku nelibily... ale ted bych je i docela bral, nevim, asi starnu :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam