• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já už toho v životě zažil dost na to, abych hned nesoudil... ale tady se mi fakt cuká prst na spoušti :-)
    Nikdo není dokonalej, ale někdo se snaží a někdo na to sere. Výmluva se najde vždycky - a proto jsme furt tam, kde jsme.
    DOT
    DOT --- ---
    DRAGON: to neni blabol. ja bych byl opatrny v pripade zastavaren protoze tam si tim ze je to corka fakt jisty byt nemuzu, ale kdyz by se jednalo o vec kterou bych vedome jako corku koupil? Ja bych s tim teda problem mel, a nosit bych takovou vec rozohodne nechtel. A omlouvat si to tim ze sem uz v zivote neco zazil, tak mi to ted muze byt u prdele? nevim no.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: ze mu na takovej blabol vubec reagujes :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BOBASH: zažil jsem v životě takový věci , že toto je mi opravdu u zadku .... :)
    NIkdo není dokonalej mravní mástře .. ¨


    STEPNI_VLK: :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: To určitě nepochází a poznává se to špatně. Jenom jsem psal, že mi to není jedno.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BONGI: Třeba někdo z rodiny, z pozůstalosti, pokud tomu nerozumí a nedá si poradit? Nebo někdo, kdo potřebuje rychlé peníze? Dlužno také brát v potaz, že zdaleka ne každý hodinkomil chodí na Chronomag, nebo zná a využívá Aukro?

    Ta první varianta je přitom jak z toho vtipu, který jsem nedávno četl někde na Chronomagu. Baví se dva chronomagoři a řeč přijde i na věci poslední. A ten jeden říká: Mně ani tak neštve to, že umřu. Každý tam jednou musíme. Štve mě to, že ta moje prodá ty moje hodinky za ceny, které jsem jí nakecal.
    BONGI
    BONGI --- ---
    STEPNI_VLK: Mno kupovat hodinky, na ktere v normalni cene nemas, v zastavarne mi pripada stejne kaskaderske jako kupovat harddisk na burze na Kolbence. Nijak se nebranim kupovani hodinek z druhe ruky, ale musi to byt konkretni osoba a pokud mozno z nejake komunity, kde jsou reference.
    Kdo da do zastvarny prave a dobre hodinky s puvodni cenou pres 10k?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FINSON: Na druhou stranu, všechno v zástavárnách určitě nepochází z krádeží. No, a jak to chceš poznat a rozlišit? Zvláště pak když se jedná o hodinky, které se ti fakt hodně líbí a jinak je nemáš možnost sehnat (ať již díky ceně, nebo díky dostupnosti)..
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEITHHSTER: Nosit vědomě čórku je stejný jako to ukrást. Pokud to máš tak, že ti přijde v pohodě se účastnit krádeže a profitovat z ní, tak budeš patrně slušnej ksindl.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mně to teda úplně ukradený není, protože tím, že bez skrupulí koupím čorku, podporuju toho, kdo tu věc ukradl (vytvářím poptávku). Příště by se v té zastavárně mohlo objevit něco mého nebo mých blízkých... ale chápu, jsou lidi, kterým je ukradený i to.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    WOJTYLA: Ja ti rozumim., ja odepsal jen tak ze mi to prislo vtipny., ( jako to resit., pac at si kazdej nosi co chce )
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER:
    TOMMY_: jasny jasny, vubec nesoudim... jen mi přijde že hodinky jsou celkem intimní záležitost a nechtěl ybch hodinky s takovymdle stigmatem...

    ale možná jsou to jen náký levičáský batikovaný cykloteroristický kecy co mi na hlavu nasprejovali chemtrails...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    WOJTYLA: Me by to asi bylo ukradeny
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOJTYLA: tak každej to máme jinak :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak se tedy hlásím do klubu:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER: já bych asi nechtěl nosit hodinky který byly nekomu ukradený...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOJTYLA: to klidne reknu , ja jen cekal jestli se nekdo ozve a i kdyby to byla čorka tak co ? plagiaty to bejt nemuzou , sel bych do nich hned

    kdyz jdes od billy po pravy strane na krizikovu tak tesne pred mostem ..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BINARY_PARANOIC: tak v zastavarně mužeš mít jedinou jistotu - všechno co tam je je čorka...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    …a ještě tak mít jistotu, že to není čorka :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER: bezva tip. Este tak tusit ktera zastavarna to je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam