• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    možná jde taky vo to že jde vo náký zdechlý Luminoxy, bezt to Omegy za dobrou cenu tak už je tu nekdo má a drží hubu:-D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Kazdej mame jinej nazor to je normalni .
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: Je fakt, že v té debatě v jednu chvíli vznikl takový menší oslí můstek... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ok, myslim, ze by bylo slusny priste nekoho obvinovat, az kdyz disponuju dostatecnymi dukazy. ja to pochopil tak, ze by si koupil v zastavarne hodinky neznamyho puvodu (ja taky, proc by ne?) a ne ze by si koupil od corkare na ulici (jasna corka).
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: Keithhster schytal toho ksindla za to, že on by si čorku klidně koupil - což už opravdu není tak úplně debata o těch konkrétních hodinkách.
    KEITHHSTER: Fejky? Kdo?
    Každopádně díky za zprávu, holt pokaždé se nezavděčíš, no.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    :D tvl fakt čumim .... Půlka z vás si tu kupuje fejky a ja sem ksindl . Me je to u prdele , at si kazdej mysli co chce ja si svoje kloky koupil za nemalej peniz ;) tipy uz davat nebudu radsi :D
    DOT
    DOT --- ---
    DRAGON:
    sme tam kde sme, protoze se je nekdo schopnej rozcilovat nad tim, ze nekdo jinej nazve ksindlem nekoho kdo nema problem s kradenou veci.

    (kurva to je veta, kolik tam mam hrubek?)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tady vůbec nejde o to, jestli byste koupili kradený nebo bazarový věci. Víte kulový, jestli je to kradený (třeba to tam dal někdo, protože neměl prachy), ale důležitý je někomu hned napsat, že je to slušnej ksindl. Ok, taky přístup.
    Jsme tam, kde jsme, protože se chováme jako buranský primitivové.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já už toho v životě zažil dost na to, abych hned nesoudil... ale tady se mi fakt cuká prst na spoušti :-)
    Nikdo není dokonalej, ale někdo se snaží a někdo na to sere. Výmluva se najde vždycky - a proto jsme furt tam, kde jsme.
    DOT
    DOT --- ---
    DRAGON: to neni blabol. ja bych byl opatrny v pripade zastavaren protoze tam si tim ze je to corka fakt jisty byt nemuzu, ale kdyz by se jednalo o vec kterou bych vedome jako corku koupil? Ja bych s tim teda problem mel, a nosit bych takovou vec rozohodne nechtel. A omlouvat si to tim ze sem uz v zivote neco zazil, tak mi to ted muze byt u prdele? nevim no.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: ze mu na takovej blabol vubec reagujes :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BOBASH: zažil jsem v životě takový věci , že toto je mi opravdu u zadku .... :)
    NIkdo není dokonalej mravní mástře .. ¨


    STEPNI_VLK: :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: To určitě nepochází a poznává se to špatně. Jenom jsem psal, že mi to není jedno.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BONGI: Třeba někdo z rodiny, z pozůstalosti, pokud tomu nerozumí a nedá si poradit? Nebo někdo, kdo potřebuje rychlé peníze? Dlužno také brát v potaz, že zdaleka ne každý hodinkomil chodí na Chronomag, nebo zná a využívá Aukro?

    Ta první varianta je přitom jak z toho vtipu, který jsem nedávno četl někde na Chronomagu. Baví se dva chronomagoři a řeč přijde i na věci poslední. A ten jeden říká: Mně ani tak neštve to, že umřu. Každý tam jednou musíme. Štve mě to, že ta moje prodá ty moje hodinky za ceny, které jsem jí nakecal.
    BONGI
    BONGI --- ---
    STEPNI_VLK: Mno kupovat hodinky, na ktere v normalni cene nemas, v zastavarne mi pripada stejne kaskaderske jako kupovat harddisk na burze na Kolbence. Nijak se nebranim kupovani hodinek z druhe ruky, ale musi to byt konkretni osoba a pokud mozno z nejake komunity, kde jsou reference.
    Kdo da do zastvarny prave a dobre hodinky s puvodni cenou pres 10k?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FINSON: Na druhou stranu, všechno v zástavárnách určitě nepochází z krádeží. No, a jak to chceš poznat a rozlišit? Zvláště pak když se jedná o hodinky, které se ti fakt hodně líbí a jinak je nemáš možnost sehnat (ať již díky ceně, nebo díky dostupnosti)..
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEITHHSTER: Nosit vědomě čórku je stejný jako to ukrást. Pokud to máš tak, že ti přijde v pohodě se účastnit krádeže a profitovat z ní, tak budeš patrně slušnej ksindl.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mně to teda úplně ukradený není, protože tím, že bez skrupulí koupím čorku, podporuju toho, kdo tu věc ukradl (vytvářím poptávku). Příště by se v té zastavárně mohlo objevit něco mého nebo mých blízkých... ale chápu, jsou lidi, kterým je ukradený i to.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    WOJTYLA: Ja ti rozumim., ja odepsal jen tak ze mi to prislo vtipny., ( jako to resit., pac at si kazdej nosi co chce )
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KEITHHSTER:
    TOMMY_: jasny jasny, vubec nesoudim... jen mi přijde že hodinky jsou celkem intimní záležitost a nechtěl ybch hodinky s takovymdle stigmatem...

    ale možná jsou to jen náký levičáský batikovaný cykloteroristický kecy co mi na hlavu nasprejovali chemtrails...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam