• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---


    BONGI
    BONGI --- ---
    Jen tak pro zajimavost - byl jste nekdo na poslednim srazu Chronomagu? V pondeli v Sedesatejch?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---






    super clanek . skele hodinky

    Back To Basics With The TAG Heuer Carrera Calibre 18 Chronograph - Monochrome-Watches - Monochrome Watches
    http://monochrome-watches.com/back-basics-tag-heuer-carrera-calibre-18-chronograph/
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Jsou tak strašný, že jim lidi na Chronomagu věnovali samostatné vlákno a společně tam nad nima kroutí hlavama :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GANCARCIK: příšerný...
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DRAGON: Přesně jak psal , FINSON: reagoval jsem na tenhle příspěvek, KEITHHSTER: kde velmi jasně píše, že mu je jedno, jestli je to čórka nebo ne. Že v zastavárně nemusej bejt jen kradený věci je mi jasný, dokonce si i dokážu živě představit situaci, která někoho vede k tomu, že dá legálně nabytou věc do zastavárny, protože nutně potřebuje prachy.

    Ale napsat "i kdyby to byla čórka, no a co" je ksindlovství. Kradenou věc bych vědomě nekoupil, ani kdyby to byly IWC Pilot za pět tisíc.

    KEITHHSTER: Nevím o tom, že by tady někdo kupoval fejky a i kdyby, tak koupením fejků jsi jen az vocase, nikoho neokrádáš.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    možná jde taky vo to že jde vo náký zdechlý Luminoxy, bezt to Omegy za dobrou cenu tak už je tu nekdo má a drží hubu:-D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Kazdej mame jinej nazor to je normalni .
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: Je fakt, že v té debatě v jednu chvíli vznikl takový menší oslí můstek... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ok, myslim, ze by bylo slusny priste nekoho obvinovat, az kdyz disponuju dostatecnymi dukazy. ja to pochopil tak, ze by si koupil v zastavarne hodinky neznamyho puvodu (ja taky, proc by ne?) a ne ze by si koupil od corkare na ulici (jasna corka).
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: Keithhster schytal toho ksindla za to, že on by si čorku klidně koupil - což už opravdu není tak úplně debata o těch konkrétních hodinkách.
    KEITHHSTER: Fejky? Kdo?
    Každopádně díky za zprávu, holt pokaždé se nezavděčíš, no.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    :D tvl fakt čumim .... Půlka z vás si tu kupuje fejky a ja sem ksindl . Me je to u prdele , at si kazdej mysli co chce ja si svoje kloky koupil za nemalej peniz ;) tipy uz davat nebudu radsi :D
    DOT
    DOT --- ---
    DRAGON:
    sme tam kde sme, protoze se je nekdo schopnej rozcilovat nad tim, ze nekdo jinej nazve ksindlem nekoho kdo nema problem s kradenou veci.

    (kurva to je veta, kolik tam mam hrubek?)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tady vůbec nejde o to, jestli byste koupili kradený nebo bazarový věci. Víte kulový, jestli je to kradený (třeba to tam dal někdo, protože neměl prachy), ale důležitý je někomu hned napsat, že je to slušnej ksindl. Ok, taky přístup.
    Jsme tam, kde jsme, protože se chováme jako buranský primitivové.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já už toho v životě zažil dost na to, abych hned nesoudil... ale tady se mi fakt cuká prst na spoušti :-)
    Nikdo není dokonalej, ale někdo se snaží a někdo na to sere. Výmluva se najde vždycky - a proto jsme furt tam, kde jsme.
    DOT
    DOT --- ---
    DRAGON: to neni blabol. ja bych byl opatrny v pripade zastavaren protoze tam si tim ze je to corka fakt jisty byt nemuzu, ale kdyz by se jednalo o vec kterou bych vedome jako corku koupil? Ja bych s tim teda problem mel, a nosit bych takovou vec rozohodne nechtel. A omlouvat si to tim ze sem uz v zivote neco zazil, tak mi to ted muze byt u prdele? nevim no.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEITHHSTER: ze mu na takovej blabol vubec reagujes :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BOBASH: zažil jsem v životě takový věci , že toto je mi opravdu u zadku .... :)
    NIkdo není dokonalej mravní mástře .. ¨


    STEPNI_VLK: :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: To určitě nepochází a poznává se to špatně. Jenom jsem psal, že mi to není jedno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam