• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    GILDARIUS: 1050 Euro
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To jsou superlevný hodinky.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MACHALIK: chci být bohatý
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    BADHORSE: právě jsem se zamiloval, kolik za ně chtěj ?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BADHORSE: Rovnou u nich. Muzes si zvolit strojek, pasek, srouby, u nekterejch i velikost, a oni si pak nechaj myslim tri mesice na dodani a pak je dostanes. PS: Rozhodne chces ty modry srouby.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MACHALIK: budes kupovat primo od nich pres web nebo pres nejakeho ceskeho prostrednika?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BADHORSE: Já ty Mariny.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MACHALIK: mam v nejblizsi budoucnosti v planu tyto

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---


    BONGI
    BONGI --- ---
    Jen tak pro zajimavost - byl jste nekdo na poslednim srazu Chronomagu? V pondeli v Sedesatejch?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---






    super clanek . skele hodinky

    Back To Basics With The TAG Heuer Carrera Calibre 18 Chronograph - Monochrome-Watches - Monochrome Watches
    http://monochrome-watches.com/back-basics-tag-heuer-carrera-calibre-18-chronograph/
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Jsou tak strašný, že jim lidi na Chronomagu věnovali samostatné vlákno a společně tam nad nima kroutí hlavama :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GANCARCIK: příšerný...
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DRAGON: Přesně jak psal , FINSON: reagoval jsem na tenhle příspěvek, KEITHHSTER: kde velmi jasně píše, že mu je jedno, jestli je to čórka nebo ne. Že v zastavárně nemusej bejt jen kradený věci je mi jasný, dokonce si i dokážu živě představit situaci, která někoho vede k tomu, že dá legálně nabytou věc do zastavárny, protože nutně potřebuje prachy.

    Ale napsat "i kdyby to byla čórka, no a co" je ksindlovství. Kradenou věc bych vědomě nekoupil, ani kdyby to byly IWC Pilot za pět tisíc.

    KEITHHSTER: Nevím o tom, že by tady někdo kupoval fejky a i kdyby, tak koupením fejků jsi jen az vocase, nikoho neokrádáš.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    možná jde taky vo to že jde vo náký zdechlý Luminoxy, bezt to Omegy za dobrou cenu tak už je tu nekdo má a drží hubu:-D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Kazdej mame jinej nazor to je normalni .
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: Je fakt, že v té debatě v jednu chvíli vznikl takový menší oslí můstek... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ok, myslim, ze by bylo slusny priste nekoho obvinovat, az kdyz disponuju dostatecnymi dukazy. ja to pochopil tak, ze by si koupil v zastavarne hodinky neznamyho puvodu (ja taky, proc by ne?) a ne ze by si koupil od corkare na ulici (jasna corka).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam