• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    BOBASH: to mi připomíná, že bych měl se svejma pětkama k hodináři, rozjebalo se mi zobrazení dne a občas mi nepřeskočí datum...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    MACHALIK: Právě mám na ruce Seiko5 (SNK809) za cca €70 a přijdou mi zcela skutečný. Můžu se jich dotknout, můžu je vzít do ruky, slyším je tikat, poznám na nich čas a uvnitř vidím mechanickej strojek.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MACHALIK: každýmu to začíná někde jinde :-D hodinky jsou jedna z věcí za který se doopravdy dají utratil naprosto libovolný peníze :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ja to bral v kontextu skutecnejch hodinek. Railmastery stoji 5k EUR a tema to zacina.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MACHALIK: jak pro koho, asi mi budou muset stačit ještě nějakou chvilku moje junkersy za 200 :) (což jsou mimochodem super hodinky za tu cenu, lidi si myslej že stály minimálně dvakrát tolik :-D)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    GILDARIUS: 1050 Euro
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To jsou superlevný hodinky.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MACHALIK: chci být bohatý
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    BADHORSE: právě jsem se zamiloval, kolik za ně chtěj ?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BADHORSE: Rovnou u nich. Muzes si zvolit strojek, pasek, srouby, u nekterejch i velikost, a oni si pak nechaj myslim tri mesice na dodani a pak je dostanes. PS: Rozhodne chces ty modry srouby.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MACHALIK: budes kupovat primo od nich pres web nebo pres nejakeho ceskeho prostrednika?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BADHORSE: Já ty Mariny.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MACHALIK: mam v nejblizsi budoucnosti v planu tyto

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---


    BONGI
    BONGI --- ---
    Jen tak pro zajimavost - byl jste nekdo na poslednim srazu Chronomagu? V pondeli v Sedesatejch?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---






    super clanek . skele hodinky

    Back To Basics With The TAG Heuer Carrera Calibre 18 Chronograph - Monochrome-Watches - Monochrome Watches
    http://monochrome-watches.com/back-basics-tag-heuer-carrera-calibre-18-chronograph/
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Jsou tak strašný, že jim lidi na Chronomagu věnovali samostatné vlákno a společně tam nad nima kroutí hlavama :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GANCARCIK: příšerný...
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam