• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PHAILO: jop
    LELI: to fakt nekecam..je to proste absence vkusu...je to o tom ze se dostanes do stavu kdy soutezis s jinejma dementama o to kdo ma vic diamantu na hodinkach..takze uz neresis to aby ty hodinky mely nejakou historii nebo to byla limitka apod..ale musis ukazat ze mas vic penez nez soused
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: To je fakt hrozná sbírka.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to uz je proste o tom dat najevo "mam vic nez ostatni"...do takovy situace bych se nechtel nikdy dostat.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Ten chlap fakt nemá vkus. Ale co čekat od idiota, co se živí mlácením lidí a koupil si tři Veyrony.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nevkus.com..mayweatherova sbirka hodinek

    It's all about having choices.. $6.4 million worth (and this is just one case): 8 Audermar Piguets... 8 Rolexs... 2 Aximums... 3 Franck Mullers... 1 Hublot Big Bang King... 1 Rainbow Tourbillon... 1 Piaget Galaxy


    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    zejtra asi neco koupím.... neco svýcarskýho vintage...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BBC - Culture - The most iconic timepieces of the last 100 years
    http://www.bbc.com/culture/story/20150424-nine-of-the-most-iconic-watches
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LELI: Natahovací hodinky jsou jako jezdit veteránem. Asi bych to nechtěl na každej den, ale třeba nějaký vintage oblekovky, který si vezmu jednou za čas (takže i kdyby to byly automaty, musel bych je seřizovat, pokud je nebudu mít v tom natahovacím nesmyslu) mi dávaj docela smysl.

    U veterána mi taky nevadí, že bude mít karburátor a nebude mít klimatizaci.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: tak poskrabani bylo kazdodennim pouzivanim kdy sem se v nich potapel v mori..chodil v nich do fitka..do sauny/virivky..sekal v nich drivi apod..:)..a to zpozdeni bylo tim ze to byly moje prvni drahy hodinky a nikdo mi nerekl ze je musim jednou rocne nekam prinest na serizeni :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ona dost automatu ma jeste tu feature ze se daji natahnout i normalne rucne ( otocenim korunky vetsinou ).

    u automatu mi snad prijde jedina nevyhoda to, ze to kyvadylko samonatahu ma v sobe mini lozisko.. ktery se kazdejch X let zasekne ( ac vydrzi docela dlouho .. tak se proste driv nebo pozdejs musi vymenit a ty hodinky se proste zastavi ). ale pokud clovek dava hodinky do servisu kazdy 3-5 let ( coz je mimojine i doporucenej interval, prikterym se hodinky kompletne rozeberou, vycisti a pri sklaadni se jejich casti naolejujou ruznejma druhama oleju )
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: ty tagy byly omlaceny jako hovado, mel posrabanej antireflex a zpozdovaly se za den misto 2sekund o 19... stalo to deset tisic aby se to srovnalo. Uplne si nejsem jistej, jestli to je "naprosto v pohode" ...


    LELI: me ne, to natahovani ma neco do sebe, me se to libi.
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: je, ale prijde mi to debilni, neco jako by ti v aute chybel volant nebo kolo...


    KOUDY: u automatu mas taky ciste mechanickej strojek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: chapu te :)

    KALIBAN: me treba parkrat upadly ty tagy a vzdycky naprosto bez problemu..jednou mi upadly merciery z asi pul metru na koberec a hned upadla rucicka..odnesl sem to do carolina..oni to poslali do svycarska a tri mesice trvalo nez to opravili a poslali zpatky..fakt netusim co tam s tim delali...Jinak mechaniky podle me super..ty merciery sou na natah a ma to svy kouzlo proste..kdyz vidis primo ten strojek..neni tam nikde baterka apod.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: dlouho jsem mel stejnej problem, pak byly na chronomagu... za i nejaky jako datelny penize. ale nastesti to nebyly ty se zelenym antireflexem tak jsem si nemusel vysvetlovat, ze je fakt nepotrebuju.


    LELI: podle me hafo tech drahejch hodinek je mechanickejch a neni automaticky natahovacich
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: me proje dost debilni koupit si drahy hodinky, co nejsou automaty.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    cim vic na tech letištích koukám na ty Milghausy tim víc mám dojem že je pozřebuju...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    aneb story kamose co dela stewarda na private jetu a leteli do swissu reklamovat nejaky uplny nesmysly za x mega s tim ze nejdou....
    no nebyly to automaty, musely se natahovat... pan majitel tuto vlastnost nejak prehledl..
    to mi hlava fakt nebere, kdyz je pro me hlavni a jedina vlastost veci pouze to, ze to je drahy... Co je tohle za kreteny?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DEMONOFANARCHY: ted to sem du kopirovat ! :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO: jotak..dik :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: Hele tohle jsou řemeny, tah je vždycky kovovej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam